PÖH Alımı Son Kez Yapılacak

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM, Polis Özel Harekat PÖH alımını son kez yapacak.

PÖH Alımı Son Kez Yapılacak

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün en seçkin sınıfları arasında yer almakta olan Polis Özel Harekat PÖH alımı bilindiği üzere hem meslek içi kaydırma ile hemde Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM ya da Polis Amirleri Eğitim Merkezi PAEM ianları ile yapılmaktaydı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından PÖH alımına yönelik çok önemli bir duyuru yapıldı.

Polis Özel Harekat PÖH olmak isteyenleri çok yakından ilgilendiren haberin detayına ggöre Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Özel Harekat PÖH sınıfı için son kez ilan yayımlayacak ancak ilanın ne zaman yayımlandığı hakkında bilgi verilmedi. Yani 25. dönem POMEM PÖH alımına yönelik yapılabilir ancak her hangi bir detay henüz verilmedi.

PÖH ALIMI SON KEZ İLANA ÇIKACAK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı televizyon programında PÖH alımına yönelik çok önemli bilgiler verdi Buna göre PÖH alımı önümüzdeki süreçte son kez ilana çıkacak. Son kez PÖH alımı yapılacak. Bundan sonra ise PÖH alımı ilanı yayımlanmayacak ve ihtiyaçlara göre meslek içinden kaydırmalar yapılarak PÖH kontenjanı doldurulacak. Şu anda gelişmeler bu şekilde görülmekte olup yeni detaylar belli oldukça sizlere detayı vereceğiz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
nergis
nergis - 4 yıl Önce

lise mezun dahilinde kadın pöh alımı gerçekleşssin lütfen.

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Kpss yapılalı 9 ay oldu maliye bakanlığı alım yapmadı.ama bu yaşadıklarımız unutulmayacak

Sinem
Sinem - 4 yıl Önce

Yaş sınırı çıksın sayın bakanım bizlerde bu ülkenin evlatlarıyız bizimde hakkımız var

mehmet
mehmet - 4 yıl Önce

insAllah Allahım azda olsa erkek alırlar yıllardır bunu bekliyorumm yarrabim sen duayı biliyorsun aminn :)))))

Barış
Barış - 4 yıl Önce

Ulan kpss siz lise mezunu alınmayacakmı yani

Banu
Banu - 4 yıl Önce

Arkadaşlar bınlar bizleri kandırıyorlar ama bilsinlerki seçimler devam edicek hiç birşey bitmiş değil umut ettirip umutlarımızı yıkıyorlar. Artık pöh alımı başlasın bizler mücadelemizin çalışmalarımızın nasıl devamındaysak bu devlette verdikleri sözü iki yıldır tutmadılar erkek ve kızlarımızdan alım olsa pöh alımını yayınlasalar bizde ohhh be diyebilsek arkadaşlar bu sene kesin olması için sizde hep beraberce devam edelim yorumlarımıza mutlaka görürler bir şekilde Allah razı olmaz ve bşr lekilde bu devlet gider

Elif
Elif - 4 yıl Önce

Lise mezunu bayan pöh alimi olmayacak mi

Ismail
Ismail - 4 yıl Önce

Son kez liselilere şans verilsin kpss olmadan pöh alımları olur inşeAllah