Yüksek Maaşlı Gemi Personeli Alımı Yapılacak

Uluslararası ve yurt içi yolculuklar dahil olmak üzere çok sayıda gemi personeli alınacak. Üstelik alınacak olan personeller yüksek maaşta çalışacak.

Yüksek Maaşlı Gemi Personeli Alımı Yapılacak
Ülkemizde uluslararası ve yurt içi alanda taşımacılık yapan onlarca gemi firması bulunmaktadır. Bu şirketler yaptıkları bildiriler ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacaklarını duyurmaktalar. Peki şuanda aktif olarak iş ilanı mevcut mu? Hani firmalar arayışta? Hangi pozisyonlarda iş ilanı var
Deniz taşımacılığı yapan firmaların ilanlar bölümlerini incelediğimizde çok sayıda personel alımı yapılacağını görmekteyiz. Üstelik adayların en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi olan maaş olayı da oldukça dolgun denilebilir. Bilindiği gibi gemi mesleği zor olmak ile beraber bu sektörde iş bulmak biraz zordur. Ancak iş bulunduğunda gerçekten iyi paralar kazanılmaktadır.

Hani Pozisyonlara Alım Yapılmaktadır

Restoran Bölümü için Aşçı, Aşçı Yardımcıları, Garson, Komi ve Servis elemanları
Makina Bölümü için Makinacı, Elektrikçi, Kaynakçı, Tesisatçı, Yağcı ve Boyacı
Güverte Bölümü için Gemici ve vasıfsız personeller

Yukarıda adı geçen tüm pozisyonlarda çalışmak üzere farklı şirketler personel alımı yapmaktadır. Aranan nitelikler genel olarak aynı olmak üzere incelemek gerekirse firmalar erkek adaylar için askerlik ile ilgili sıkıntısının olmamasını ve genç bir yapıya sahip olmasını istemektedir. Bazı ilanlarda ikinci bir dil istenirken gerekli okulların gerekli bölümlerinden mezun olunması şartı bulunmaktadır.

Aynı zamanda adayların hiçbir şekilde seyahat sorunu olmamalı ve yurt dışına çıkışı için her hangi bir sıkıntısı bulunmamalıdır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim kılıç
Saim kılıç - 5 yıl Önce

Başvuru nasıl yapabiliriz saim_kilic04@hotmail.com

Yusufsivri
Yusufsivri - 5 yıl Önce

Hangi şirketler ve iş başvurusu nereden yapılıyor yazsaydiniz. Sirketler işçi alıyormuş maaşı dolgunmus başka bise yok sarı çizmeli Mehmet ağa

sinan şenay
sinan şenay - 5 yıl Önce

Ne zaman

Bülent
Bülent - 5 yıl Önce

Calismak istiyorum

Bülent
Bülent - 5 yıl Önce

Hangi bölümden mezun olmak sarttir.yoksa herhangi bir bolum okusak basvuru yapabiliyormuyuz.yardimci olurmusunuz

diyar
diyar - 5 yıl Önce

Bayan alimi var mi acaba

Celil Yavuz
Celil Yavuz - 5 yıl Önce

Yas en az kac olmasıgerek ve hagi okulmezunu olmak gerek saygılar