Yüksek Maaşla, En Az Lise Mezunu Emirates Havayolları Kabin Memuru Alımı Yapacak

Emirates Havayolu şirketi yüksek maaşla çalışacak kabin memuru alımı yapacağını ilan etti.İstanbul ve Antalyada istihdam edilecektir.Başvurular ve detaylar haberde.

Yüksek Maaşla, En Az Lise Mezunu Emirates Havayolları Kabin Memuru Alımı Yapacak

Türkiye’de de faaliyette bulunan havayolları firmaları arasında yer alan Emirates Havayolu şirketi kabin memuru pozisyonunda alım yapacağını duyurdu. Bu ilanda en dikkat çeken şart en az lise mezunu olmak şartı iken istihdam edilecek personelin en az 2 bin 600 dolar ücret alaca olması da dikkat çeken bir diğer husus olarak yer almaktadır. Yaklaşık 15 bin TL maaşla yapılacak olan alımda istihdam edilen adaylara yüksek maaşın yanı sıra Dubai’de ev verileceği ve bu evin su, elektrik ve diğer giderlerinin de yine firma tarafından giderileceği açıklanmıştır. İstihdam etkinliği 17 Ekim 2019’da İstanbul’da ve 21 Ekim’de de Antalya’da gerçekleşecek olup ilgili ilanlara başvurmak isteyen adayların etkinliğe katılarak ya da online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları ve Çalışma Koşulları Nelerdir?

İlgili pozisyonda yer alan diğer fırsatlarda istihdam edilen adaylara 50’den fazla yerde ev sahibi olmak imkânı sağlanırken, personele yılda 30 gün de ücretsiz izin hakkı tanınacaktır. Yıllık ücretsiz izin bileti de havayolu şirketi tarafından sağlanacak olan personellerin aynı zamanda konaklama ve havaalanına diş ve dönüşleri de firma tarafından karşılanacaktır.

Türkiye’den yapılacak alımlarda şirketin etkinliği 29 Temmuz’da İstanbul’da gerçekleşecek olup adayların sağlanması gereken şartlar ise:

  • Başvuru tarihinde 21 yaşını aşmamış olmak,
  • Ayak uçları üzerinden 2.12 cm kol erişimine sahip olmak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • Üniforma içerisindeyken estetik duruşu bozacak herhangi bir dövmeye sahip olmamak,
  • İngilizceyi akıcı konuşmak,
  • En az 1.60 cm boyunda olmak,
  • İstenen vücut kitle indeksini sağlamak şeklindedir.

Eğitim ve diğer detaylı bilgiler için linki tarayıcınıza kopyalayıp, yapıştırın //bit.ly/2lcfRAm

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neriman arslan
Neriman arslan - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapılıyor