Yıldız Holding 5 Bin Personel Alımı Yapacak

Yıldız Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker 2017 yılı içerisinde toplam 5 bin personel alımı yapacaklarını belirtti. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

Yıldız Holding 5 Bin Personel Alımı Yapacak
Ülkemizin önde gelen markalarından olan yurt içi ve yurt dışı hasılatlara giderek yükselmekte olan Yıldız Holding'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istihdam seferberliği başlatmasının üzerine çok sayıda personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Yıldız Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker yaptığı açıklamasında Holdingleri hakkında rakamlar ile örnekler vererek istihdam konusunda da çalışmalarının olduğunu ve istihdamı artırmak için yatırımlar yaparak 2017 yılı içerisinde toplam 5 bin personel alımı yapacaklarını duyurdu. Peki alımlar ne zaman ve hangi tarihlerde yapılacak?

Ne Zaman Alımlar Yapılacak

Yıldız Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker istihdam konusunda Türkiye'ye 800 milyon liralık yatırım yaparak toplam 5 bin kişiye daha istihdam vereceklerini müjdeledi. Bunun üzerine adaylar hangi pozisyonlar için alımların yapılacağını ve alımların ne zaman yapılacağını merak etmeye başladı.

Yıldız Holding  Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker yaptığı açıklamasında alımların ne zaman yapılacağını belirtmedi ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istihdam seferberliği başlatması ve Murat Ülker'in yıl içerisinde toplam 5 bin kişilik istihdam yaratacaklarını açıklamasının üzerine yıl içerisinde aralıklarla personel alım ilanları yayımlayarak toplam 5 bin kişiye istihdam fırsatı verecekleri düşünülmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE