Yetiştirilmek İçin Gişe İşlemleri Memuru Alınıyor!

Tecrübe şartının aranmadığı gişe memuru, gişe personeli ve gişe işlem yetkilisi alımları ilanı yayımlandı. Peki başvuru koşulları neler? Başvurular nasıl yapılacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Yetiştirilmek İçin Gişe İşlemleri Memuru Alınıyor!

Tecrübeli veya tecrübesiz ve çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından gişe memuru, gişe personeli ve gişe işlem yetkisi alımları yapılıyor. Bu kapsamda ilan yayımlayan 4 banka bulunuyor. Bu bankalar Akbank , Şekerbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Kıbrıs'ta faaliyet gösteren Creditwest Bankası. Peki başvurular nasıl yapılıyor? Başvuru koşulları neler?

İŞTE DETAYLAR

Başvuru koşulları ilanı yayımlayan bankalara göre farklılıklar gösteriyor. Ancak genel başvuru koşulları ise şu şekilde: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu hakları mahrumiyeti bulunmamak, ilan metninde gişe memuru olmak için belirtilen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevine engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmamak, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, analitik düşüncesi yapısına sahip olan, dikkatli, ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve iletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı olmak ve müşteri memnuniyetine önem vermek şartları aranan genel şartlar arasında bulunuyor. Akbank, Şekerbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Kıbrıs'ta faaliyet gösteren Creditwest Bankası tarafından yayımlanan gişe memuru alımları ilanına başvurular internet ortamı üzerinden yapabilecek.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 16:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neriman
Neriman - 3 yıl Önce

Başvuru nerden yapıyoruz,

Cemil özer
Cemil özer - 3 yıl Önce

Saygılar

Umut kedi
Umut kedi @Cemil özer - 3 yıl Önce

Nerden basvuru yapacaz buna

SIRADAKİ HABER