Yeşilay Cemiyeti 22 İş İlanı İle Personel Alım İlanı

Yeşilay Cemiyeti çeşitli kadroları için personel alımı ilanları yayınladı. Yeşilay Cemiyeti bünyesine katılmak isteyen adaylar haberimizden bilgi edinebilirler.

Yeşilay Cemiyeti 22 İş İlanı İle Personel Alım İlanı

Yeşilay Cemiyeti uzun yıllardır sektörde hizmet sunmakta olup, bu hizmet ve çalışmalarına devam etmek istemektedir. Yeşilay Cemiyeti kariyer adresi üzerinden bazı kadroları için iş ilanları yayınlamış olup, alınacak kadro bilgileri, nasıl iş başvurusu yapılır ve iş ilanları hakkında gerekli bilgiler haberimizde verilmiştir. İşte Yeşilay Cemiyeti iş ilanı bilgileri...

YEŞİLAY CEMİYETİNİN ALIM YAPACAĞI KADROLAR NEDİR?

Halkla ilişkiler uzmanı, sosyal hizmet uzmanı, depo yöneticisi, bilimsel çalışmalar süpervizörü, kurumsal iletişim süreç yöneticisi gibi kadroları için personel alımı yapacağını açıkladı. Yeşilay Cemiyeti tarafından alım yapılacak bölgeler nedir?

YEŞİLAY HANGİ BÖLGELER ÜZERİNDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Kilis, Hatay, Tokat, İstanbul, Tekirdağ, Zonguldak, Batman ve Malatya gibi bölgelerden alım yapacağını açıklamıştır. 

YEŞİLAY CEMİYETİNE NASIL İŞ BAŞVURUSU SAĞLANIR?

Yeşilay cemiyeti güncel iş ilanlarını resmi kariyer adresi aracılığı ile vermekte olup, iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda verilen bağlantıya giderek öncelik giriş sağlamalı ve ya üye kayıt işlemi oluşturmalı daha sonra Yeşilay cemiyeti iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirler.

Yeşilay cemiyeti iş ilanları sayfası için: https://www.kariyer.net/firma-profil/turkiye-yesilay-cemiyeti-43637-79034

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE