Yeni İlanlar Yayımlandı! BİM 315 Personel Alımı Yapacak-Başvurular İŞKUR Üzerinden

BİM bünyesine, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla 315 yeni personel alımları gerçekleştirilecek olup, başvurular alınmaya başlamıştır.

Yeni İlanlar Yayımlandı! BİM 315 Personel Alımı Yapacak-Başvurular İŞKUR Üzerinden

Türkiye geneli yüzlerce farklı noktada şubeleri bulunan perakende market zinciri BİM, bünyesinde binlerce çalışanı istihdam ediyor. Perakende market zincirleri arasında uygun fiyatlarıyla tanınan BİM, mevcut personel kadrosuna yenilerini katmaya hazırlanıyor. BİM tarafından yayımlanan ilanlara başvurmak isteyecek adaylar için taşınması gereken şartlara ve bilinmesi gereken detaylara aşağıda yer verdik.

BİM personel alımlarına kimler başvurabilir?
İlanlar farklı kadrolar üzerinden yayımlandığından, her mesleğin gerektirdiklerine bağlı olarak şartlar adaylara aktarılmıştır. Bu bağlamda haberimizde ortak şartlara değinecek ve bazı bilinmesi gereken detayları, başvuruların yapılmasına yönelik olarak sizlere ulaştıracağız.

BİM personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişiler, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilecekler. T.C vatandaşı olan, sağlık problemi bulunmayan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, belirtilen mesleklerde bilgi ve tecrübe sahibi olan kişiler, başvurularını gerçekleştirebilirler.

BİM İlanlarına Başvurular Nasıl Yapılacak?
Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Başvurmadan önce mutlak surette üye profillerinizdeki bilgilerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmanızı önermekteyiz. İlan şartlarına uygun olmayan veya belirtilen şartları karşılayamadığı sonradan anlaşılan kişilerin kazanılmış tüm hakları iptal edilmektedir. Bu bağlamda, ilgili ilan bağlantısı üzerinden mutlaka pozisyon detaylarına bakınız. İlanları görüntülemek için İŞKUR üye profilinize giriş yapıp, Açık iş ilanları bölümüne tıklayınız. Burada yer alan arama bölümüne BİM yazarak aratınız ve ilanları görüntüleyiniz. İlanlar görüntülendiğinde, ilgilendiğiniz pozisyonu seçip, şartları okuyup, emin olduktan sonra başvurunuzu gerçekleştiriniz.
 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salman Güzhan
Salman Güzhan - 2 yıl Önce

özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim.