Yapı ve Kredi Bankası Sezonluk Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı

Yapı ve Kredi Bankası personel alımı gerçekleştirecek. Yapı ve Kredi Bankası bünyesindeki çalışan ihtiyacını karşılamak üzere sezonluk olarak gişe yetkili yardımcısı alacak. Sizde Yapı ve Kredi Bankası iş başvurusunda bulunmak için ilanımızın devamını inceleyiniz.

Yapı ve Kredi Bankası Sezonluk Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı
Yapı ve Kredi Bankası yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki çalışan eksikliğini tamamlamak üzere Sezonluk olarak çalışacak Gişe Yetkili Yardımcısı alacak. Yapı Kredi ailesi bankacılık söktörünün öncü gelen ailesidir. Sizde bu büyüyen yapı içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Alınacak olan adaylar, Antalya il sınırları içerisindeki Kadriye (Serik), Kalkan (Kaş), Manavgat Side (Manavgat), Avsallar, Alanya Keykubat, Mahmutlar, Alanya Konaklı, Alanya Oba (Alanya) şubelerimizde 4 -6 ay süreli olarak full time görev yapacakalrdır. Adayların başvuruda bulunmaları için alt kısımdaki genel şartlara uygun adaylar olmaları gerekmektedir. Aranan şartlar şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:

İnsan ilişkilerinde başarılı olan adaylar,
MS Office programlarını kullanabilen adaylar,
28 yaşından büyük olmayan adaylar,
Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya askerliğini 2 yıl ertelemiş olan adaylar,
Konuşma seviyesinde iyi ingilizce bilen adaylar,
Üniversitelerin 4 yıllık bölümünden mezun olan adaylar,
Planlama ve Orginizasyon yönü kuvvetli olan adaylar,
Takım çalışmasına yatkın olan adaylar,
Operasyon işlemleri mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak yürütebilecek olan adaylar,

Not: Lisans mezunu olmayan ve Konuşma seviyesi İngilizce düzeyinde olmayan ve belirtilen yerlerde ikamet etmeyen dayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, alt kısımda verilen bağlantı yardımı ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiz. Deneyimsiz olan adaylarda başvuruda bulunabilirler.
//www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/sezonluk-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-is-ilani/593611

YORUM EKLE