Vestel En Az Lise Mezunu Yüzlerce Personel Alıyor!

Vestel Anonim Şirketi kendi bünyelerinde görev yapmak üzere Türkiye'nin dört bir bölgesi için farklı pozisyonlara yüzlerce personel alımı yapıyor.

Vestel En Az Lise Mezunu Yüzlerce Personel Alıyor!

Ülkemizin teknoloji konusunda yerli markası olan ve beyaz eşyada akıllı telefonlara kadar farklı kategoriler de ürünlerini üreterek piyasaya süren Vestel Anonim Şirketi yatırımlarına devam etmekte ve ihtiyaçlar halinde personel alımlarını da gerçekleştirmektedir. Vestel Anonim Şirketi ilanları kurum tarafından hazırlanarak resmi internet sitesi ve interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Vestel Anonim Şirketi tarafından yeni yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında ilgili firmanın yüzlerce personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki Vestel Anonim Şirketi hangi pozisyonlara personel alımı yapıyor ve personel alımına ilişkin detaylar nelerdir?

ALIM İLANI DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Vestel Anonim Şirketi
İlan Edilen Pozisyon: 115'e Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce
En Az Mezuniyet: Lise

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Vestel Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 115'e yakon kadro için yüzlerce personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki alım yapılacak pozisyonların bazıları nelerdir?

Bayi Satış Temsilcisi
Perakende Mağazalar Satış Temsilcisi
Pazarlama Uzmanı
Uygulama Mühendisi
Perakende Pazarlama Uzmanı
Teknik Ürün Sorumlusu
Endüstriyel Tasarımcı
Satınalma Mühendisi
Mağaza Sorumlusu
İSG Uzmanı

Yukarıda Vestel teknoloji firmasının alım yapacağı kadrolardan bazıları verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılıyor?

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

Vestel Anonim Şirketinin personel alımı ilanlarına başvurular aşağıdaki link üzerinden yapılmakta olup adaylar bu linkten tüm ilanları görebilir, niteliklerin ne olduğunu öğrenebilir ve başvurularını da gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/q9W5yi
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE