Vestel 87 İlan Yayımladı! Personel Alımı Yapıyor

Vestel Türkiye geneli 87 ilan yayımladı. Farklı pozisyonlar için personel alımı yapıyor, alınan pozisyonlar ve detaylar nelerdir?

Vestel 87 İlan Yayımladı! Personel Alımı Yapıyor

Zorlu Holding'in sahibi olduğu ve ülkemize en çok döviz getirmekte olan şirketlerden bir tanesi olarak bilinen Vestel her sene yatırımlarına devam etmekte hem yurt içine hem yurt dışına satmaya devam ederken personel kadrosunu da ihtiyaçlarına göre güçlendirmekte olup yeni ilanları kamuoyuna kariyer sayfası ve özel kariyer sayfaları üzerinden duyurmaktadır. Buna göre Vestel tarafından 87 ilan yayımlandı. İlgili ilanlara adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilmekte olup hangi pozisyonlar için alımlar yapılıyor, nasıl başvuru yapılır gibi detayları aktarıyoruz.

Alım Yapılan Pozisyonlar Nelerdir?

Vestel tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında Elektrik Elektronik Mühendisi (Ar-Ge), Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul-Asya), Teknik Ürün Sorumlusu, Kalite Mühendisi, Bakım Uzmanı, Almanca Bilen Müşteri Temsilcisi, Mağaza Satış Temsilcisi - Esenyurt, Mağaza Satış Temsilcisi (İstanbul),Mağaza Sorumlusu (Antalya),Bayi Satış Temsilcisi gibi pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Peki aranan şartlar nelerdir, nasıl başvuru yapılır?

Aranan Şartlar ve Başvuru Detayları

Vestel'in ilanlarına başvuru yapabilmek için

  • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerindenmezun olmak,
  • Tercihen Bayi Satış yönetimi alanında minimum 2 yıl aktif iş tecrübesine sahip olmak,
  • Tercihen beyaz eşya ve elektronik sektöründe iş tecrübesine sahip olmak,
  • Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek,
  • Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilmek,
  • İyi derece yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip olmak,
  • Seyahat etmeye engeli olmamak ve sürücü belgesine sahip olmak (aktif araç kullanabilmek),
  • Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)

Yukarıdaki şartlar genel şartlar olarak aranmakta olup bu şartlardan hariç olmak üzere pozisyonlara göre değişiklik gösteren özel şartlar da aranmaktadır. Adayların müracaat edeceği pozisyon için ilgili özel şartları da sağlaması gerekmekte olup başvurusunu tamamlamak isteyenlerin https://bit.ly/399UlQe linkini takip ederek müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://bit.ly/399UlQe

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 15:56
YORUM EKLE