Vatan Computer Yüzlerce Eleman Alıyor!

Vatan Bilgisayar (Computer) Türkiye geneli şubeleri ve müdürlükleri için yüzlerce eleman alımı yapıyor. Peki detaylar nelerdir?

Vatan Computer Yüzlerce Eleman Alıyor!

Ülkemizin en önemli firmaları arasında yer alan ve teknoloji konusunda yaptığı satışlar ile sıklıkla gündeme gelerek büyüme oranını artırmak için kampanyaları ile sürekli müşterilerini sevindirmeye gayret eden Vatan Bilgisayar (Computer) açık ilanları için personel alımları yapıyor.

Vatan Bilgisayar (Computer) personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri vasıtası ile duyurulmaktadır. Yeni ilanlara göre Vatan Computer'in çok sayıda iş ilanı bulunduğu ve bu pozisyonlara personel alınacağı görülmektedir. Peki pozisyonlar ile detaylar nelerdir?

DETAYLAR NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Vatan Bilgisayar
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon Sayısı: 60

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Yukarıda Vatan Bilgisayar'ın personel alımına ilişkin detaylar verilmiştir. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

SATIŞ ELEMANI
İŞE ALIM YÖNETİCİSİ
GENEL ELEMAN
DEPO ELEMANI
TEKNİK SERVİS ELEMANI
TEMİZLİK GÖREVLİSİ
SATIŞ ELEMANI VE KASİYER
ENGELLİ PERSONELİ
TEKNİK SERVİS GÖREVLİSİ
DEPO/ SEVKİYAT ŞOFÖRÜ
SEVKİYAT ELEMANI

Vatan Bilgisayar'ın alım yapacağı kadroların bazıları yukarıda verilmiştir. Pozisyonlar illere göre değişiklik göstermektedir. Peki Vatan Bilgisayar'ın personel alımı ilanına adaylar nasıl müracaat edebilir.

BAŞVURULAR

Vatan Bilgisayar personel alımı ilanlarını görüntülemek isteyen adayların aşağıda yer alan linki takip etmesi ve müracaatlarını buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir. İlgili link aracılığı ile aranacak pozisyonların şartlarını ve niteliklerini de adaylar görüntüleyebilir.

https://goo.gl/yA8FI0
TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE