Vatan Computer Personel Alımı Yapıyor!

Vatan Bilgisayar Computer kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere açık pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Başvurular sürüyor.

Vatan Computer Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en tanınır teknoloji satış mağazalarından bir tanesi olarak bilinen Vatan Bilgisayar Computer yurt genelinde şube açılışları yapmaya devam ettiği gibi açık pozisyonları içinde personel alımları gerçekleştirmektedir.

Vatan Bilgisayar personel alımı ilanları genel olarak resmi internet sitesinde yer almakta olan insan kaynakları bölümü aracılığı ile duyurulduğu gibi yine interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile de yayımlanmaktadır. İlgili ilanlar Vatan Bilgisayar tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna sunularak başvurular alınmaktadır. Yeni yayımlana ilanlara bakıldığında Vatan Bilgisar'ın personel alımı yaptığı görülmektedir.

DETAY

Alım Yapacak Firma: Vatan Bilgisayar
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon Sayısı: 40'a Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Vatan Bilgisayar yurt geneli için yayımlamış olduğu 40'a yakın farklı pozisyona çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Peki Vatan Bilgisayar hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor, alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

Satış Elemanı, Müşteri Hizmetleri, Depo Elemanı, Genel Merkez, Çağrı Merkezi elemanı, Şef Yardımcısı, Denetim Elemanı, Mağazalar genel, Kasa elemanı vb. gibi pozisyonlar için personel alımı başvuruları kabul ediliyor. Peki başvurular nasıl yapılacak.

BAŞVURULAR

Vatan Bilgisayar personel alımına ilişkin başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda belirtilmiş olan linki takip etmesi ve buradan tüm pozisyonları görüntüleyerek istediği pozisyon için müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/yA8FI0

TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 3 yıl Önce

başvuru link çıkmıyor naısl başuracam