Vatan Bilgisayar Yurt Geneli Çok Sayıda Personel Alıyor!

Vatan Bilgisayar (Computer) teknoloji mağazaları yurt geneli farklı pozisyon için çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

Vatan Bilgisayar Yurt Geneli Çok Sayıda Personel Alıyor!

Ülkemizin teknolojik ürün satış konusunda lider konumda olan firmalar arasında yer alan ve uygun bulduğu bölgeler için yeni mağaza açılışları gerçekleştiren Vatan Bilgisayar yatırımlarına hızla devam ettiği gibi uygun bulduğu iller için farklı pozisyonlara personel alımları gerçekleştirmektedir.

Vatan Bilgisayar personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna ilan edilmesi için interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni duyurulan ilanlara bakıldığında çok sayıda personel alımının yapıldığı görülüyor peki hangi pozisyonlara alımlar yapılıyor ve detaylar nedir?

DETAYLAR NEDİR?

Alım Yapacak Firma: Vatan Bilgisayar
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
Farklı Pozisyon Sayısı: 60'a Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Yukarıda Vatan Bilgisayar'ın personel alımına ilişkin detaylar verilmiştir. Peki alım yapılacak pozisyonlar nelerdir.

KASA ELEMANI
SATIŞ ELEMANI
İŞE ALIM YÖNETİCİSİ
DEPO ELEMANI
TEKNİK SERVİS ELEMANI
SATIŞ ELEMANI VE KASİYER
ENGELLİ PERSONELİ
DEPO/ SEVKİYAT ŞOFÖRÜ
SEVKİYAT ELEMANI

Vatan Bilgisayar'ın alım yapacağı kadroların bazıları yukarıda verilmiştir. Pozisyonlar illere göre değişiklik göstermektedir. Peki Vatan Bilgisayar'ın personel alımı ilanına adaylar nasıl müracaat edebilir.

BAŞVURULAR

Vatan Bilgisayar personel alımı ilanlarını görüntülemek isteyen adayların aşağıda yer alan linki takip etmesi ve müracaatlarını buradan gerçekleştirmesi gerekmektedir. İlgili link aracılığı ile aranacak pozisyonların şartlarını ve niteliklerini de adaylar görüntüleyebilir.

https://goo.gl/yA8FI0
TÜM İLANLARI BURADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE