Valilik Açıkladı! 38 Güvenlik Korucusu Personel Alımı Yapılacak!

Kahramanmaraş Valiliğinde bağlı ilçelerde görev almak üzere 38 güvenlik korucusu personel alımı yapılacak. Yaş şartında en fazla 38 istenilen güvenlik korucu alımlarında; Nurhak Onikişubat, Afşin kaymakamlıkları güvenlik korucusu alımı detaylarını aktarıyoruz.

Valilik Açıkladı! 38 Güvenlik Korucusu Personel Alımı Yapılacak!

Kahramanmaraş'a bağlı ilçelerde görev almak üzere toplamda 38 güvenlik korucusu personel alımı yapılacak. Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesinde, Onikişubat ilçesinde ve Afşin ilçesinde kaymakamlıklara bağlı olarak görev almak üzere çok sayıda güvenlik korucusu alımı detayları belli oldu.

BAŞVURU ALAN İLÇELER;

Avşin kaymakamlığına bağlı iki mahallede görev almak üzere 15 güvenlik korucusu alımı yapılacağı belirtildi. Adaylar Kaymakamlık yazı işleri Müdürlüğü ile Afşin ilçe Jandarma Komutanlığından temin edecekleri güvenlik korucusu alımı başvuru kılavuzuna göre başvuru şartlarını taşımaları halinde başvuru yapabilecekler.

Onikişubat kaymakamlığından yapılan açıklamaya göre iki mahalleye toplamda 11 alım yapılacak. Adayların başvurularını 6 Eylül tarihi saat 17:00'a kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Nurhak Kaymakamlığından yapılan güvenlik korucusu personel alımı açıklamasına göre 4 mahallede görev almak üzere toplamda 12 kişilik alım gerçekleşecek. Adaylar 27 Ağustos tarihine saat 17:00'a kadar başvurularını ilçe Jandarma Komutanlığına dilekçe ile yapabilecek.

Başvuru kılavuzu için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 22:23

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE