Vakıflar Genel Müdürlüğü 60 KPSS Puanı İle İşçi Personel Alımı Başladı

Vakıflar Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere KPSS en az 60 puan ile personel alımı yapacağını belirtti. Bu yönde adaylar başvurularına bugün başladı. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

Vakıflar Genel Müdürlüğü 60 KPSS Puanı İle İşçi Personel Alımı Başladı

Vakıflar Genel Müdürlüğü işçi personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılmış olan ilanlara göre Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere normal statüde 3 kişilik boşluk ile işçi personel alımı yapılacak. Başvuru Şartları nedir? Kimler başvuru yapabilrir?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Vakıflar Genel Müdürlüğü 3 kişilik boş kadoro işe işçi pozisyonuna Aşçı alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda adaylardan, 18 yaşını tamamlamış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaki Özel kanun ve diğer mevzuatta yer alan şartları taşımak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Meslekyüksekokulların Aşçılık bölümlerinden mezun olmuş olmak ve iki yıl mesleki deneyimi olması gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR BAŞLADI:

İlili ilan geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete tarafından ilan edilmişti. Bu kapsamda yayımlanan ilana göre başvuruların 11 Mart 2019 tarhi itinari ile başlayacak olup adaylara 5 günlük bir süre verilecektir. Bu bağlamda adaylar başvurularını en geç 15 Mart 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İlgili ilan Türkiye İş Kurumu üzerinde ilan edileceği belirtilmişti ve adaylar başvurularına 11 Mart 2019 tarihi ( Bugün ) itibari ile başlayabilirler. Başvurular Başvuru tarihleri içerisinde Türkiye İş Kurumu üzerinden yan İŞKUR resmi internet sayfaı olan https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 12 ay Önce

Siz kimi kandyrsn 60 yazyn 80 aalyn yürü bi gidin gerzklı biz koysnz