Üniversiteye Naklen Mühendis Alımı Yapılacak!

Marmara Üniversitesi 31 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği tamamlamak üzere Naklen Tayin yolu ile personel alımı yapacak. Alımlar 657 sayılı devlet memurları kanunun şartlarına göre gerçekleşecek.

Üniversiteye Naklen Mühendis Alımı Yapılacak!

Marmara Üniversitesi 31 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği tamamlamak üzere Naklen Tayin yolu ile personel alımı yapacak. Alımlar 657 sayılı devlet memurları kanunun şartlarına göre gerçekeleşcek. Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığında görev yapmak üzere diğer Kurum ve Kuruluşlardan naklen tayin yolu ile 1 adet Harita Mühendisi alımı yapacak. Kadro derecesi 6. Derecedir.

SON BAŞVURULAR : 14 NİSAN 2017

Marmara Üniversitesi harita mühendisi pozisyonuna tayin olmak isteyenler başvurularını ilan yayınlandıktan sonra 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri şarttır. Buna göre son başvurular 14 Nisan 2017 tarihi olarka belirlenmiştir. Adaylar başvurularını Marmara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Göztepe/İSTANBUL adresine bizzat dilekçeleri, özgeçmişleri ve hizmet belgeleri ile başvurmaları gerekmektedir. İletişim telefonları ise ; 0 216 414 05 45 – 1432 - 1433

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 09:43

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE