Üniversite KPSS Şartı Olmadan Lise Mezunu Canlı Model Alımı Yapıyor

Üniversite için yayımlanan ilana göre KPSS şartı aranmaksızın canlı modem alımı yapılacağı belirtildi. Kimler başvuru yapabilir? Özel şartlar nedir?

Üniversite KPSS Şartı Olmadan Lise Mezunu Canlı Model Alımı Yapıyor

ysmi Gazete'de yayımlanmış olan ilana göre Kafkas Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile Üniversitenin güzel sanatlar fakültesinde görev yapacak canlı model alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

d) Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.

e) 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. f) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Asil ve yedek olarak Üniversitemiz kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır)

f )Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

g )Yapılan başvurularda KPSS puan şartı aranmamaktadır, asıl aday mülakat sonucunda belirlenecektir.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

Yukarıdaki genel nitelikler dışında adaylardan özel olarak, En az lise mezunu olmak, Vücut Bütünlüğüne sahip olmak ve Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olması (Tam Teşekküllü Hastaneden alınmış sağlık raporu ile belgelenmesi gerekmekte olup, göreve başlaması uygun görülen adaylardan istenilecektir.)şartıalrı aranır.

BAŞVURULAR:

Kafka üniversitesi personel alımı başvuruları resmi gazete'de ilanın 14 Aralık 2019 tarihi ile yayımlanmasının ardından başladı. Adaylar başvurularını en geç  30 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE