Ülker Çikolata Personel Alımı İş Başvurusu

Ülker Çikolata personel alımı gerçekleştiriyor. Ülker Çikolata bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı niteliklerde ve pozisyonlarda personel alacak. Alım şartları ve diğer ayrıntılar ilanın devamında yer almaktadır.

Ülker Çikolata Personel Alımı İş Başvurusu
Ülker şu an Türkiye'nin en büyük gıda adı altında satış yapan markaları arasındadır. Asım Ülker ve Sabri Ülker'in adımlarını attığı Ülker gıda şirketi 1944 yılında hizmete başlamıştır. Şu an dünya çapında 110 ülke de satışlarını sürdürmektedirler. Bu yıl verdikleri ilanlar ile bünyelerine yeni personel alımları yapacaklardır.

Sabah evlerimizde kahvaltılarımızda yediğimiz çikolatalar ya da arada atıştırmalık yediğimiz bisküvilerin üretimini üstlenen Ülker bu gün ülkemizin en çok tercih edilen markalarından biri olmuştur. Ürettiği lezzetli ürünler ve başarılı çalışmaları ile kurulduğu yıldan bu güne kadar hızla yükselmiş ve bu gün bu konuma gelmiştir. Eğer ki siz de bu şirkette çalışmak isterseniz Ülker çikolata iş başvurusu yapmakta geç kalmayın.

Ülker yayınladığı ilanlar doğrultusunda yapacağı personel alımlarında belli başlı pozisyonlar da yayınlamıştır. Bu pozisyonlar, kalite güvence uzmanı, satın alma uzmanı, kategori yöneticisi, şoför, depo müdürü, yazılım uzmanı, satış uzmanı, satış yöneticisi, denetim uzmanı ve laborant uzmanı gibidir. Alım yapacağı bu pozisyonlar için ise belli başlı şartlar öne sürmüştür. Bu şartlar içinde satış müdürü için, öncelikli iyi derecede İngilizce diline hakim olması, sık sık seyahat edebilecek potansiyele sahip olan, ekip yönetecek yeteneğe ve insanlarla iletişimi sağlam, ikna yeteneği yüksek olan kişiler daha önce tercih edilecektir. Depo müdürü için gereken şartlar, ilk tercih olarak endüstri mühendisliğinden mezun ya da lisans mezunu, MS Office programlarını iyi derecede bilen, sonuç odaklı çalışmaya yatkın, aktif bir şekilde araç kullanabilecek kişiler tercih sebebidir.

Yukarıda bahsedilen şekilde personel alımı yapılacaktır. Siz de bu şartlara kendinizi uygun buluyorsanız vakit kaybetmeden Ülker çikolata iş başvurusunu sitemiz aracılığı ile vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Hemen alt kısımdaki bağlantı yardımı ile yapabilirsiniz.
//www.kariyer.net/yildiz-holding-is-ilanlari-c4325-p29208/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ebru
Ebru - 3 yıl Önce

İse ihtiyacım var donus yaparsanız sevinirim 05384462444

Sevda ekingen
Sevda ekingen - 3 yıl Önce

Ise ihtiyaçım var geri dönüş yapın

Kazım Özdemir
Kazım Özdemir - 3 yıl Önce

İşe ihtiyacım var

Kazım Özdemir
Kazım Özdemir - 3 yıl Önce

Bu işyerinde çalışmak istiyorum

Ebru
Ebru - 3 yıl Önce

İse ihtiyacım var donus yaparsanız sevinirim

Ömer erturk
Ömer erturk - 3 yıl Önce

İstanbul sultangazi de oturuyorum işe ihtiyacım var calişmak istiyorum saat vardiye farketmez 05453904159 numaram önceden başvuru yapmiş tim hala cevap bekliyorum

özcan
özcan - 3 yıl Önce

Calismak istiyorum

Tugay korkmaz
Tugay korkmaz - 2 yıl Önce

Ülker de çalışmayı çok isterim esenyurtta ikamet ediyorum dönerseniz sevinirim 05334018175