TV 8 İş İlanları 2017! Başvurular Kabul Ediliyor

TV 8 İnsan Kaynakları bölümü aracılığı ile iş ilanları yayımlanmaya be CV halinde iş başvuruları kabul edilmeye devam ediyor.

TV 8 İş İlanları 2017! Başvurular Kabul Ediliyor
Son yılların en iyi yükselişe geçen medya şirketleri arasında yer alan ve Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV 8 televizyon kanal açık pozisyonları için resmi internet sitesinde yer almakta olan kariyer bölümü aracılığı ile iş ilanları yayımlamaya devam ediyor.

TV 8 geçtiğimiz haftalarda ilan etmiş olduğu Yunanca bilen ekip arkadaşı arıyoruz ilanı için personel alımı başvurularını kabul etti. Yine açık pozisyonlar için TV 8 iş ilanlarını kamuoyuna duyurmaya devam etmektedir. Sizlerde yayımlanan bu ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

CV BAŞVURULAR KABUL EDİLİYOR

TV 8'in resmi internet sitesinde yer almakta olan insan kaynakları bölümüne iş ilanları 2017 sonucunu öğrenmek için girmekte olan başvuruların CV yolu ile kabul edildiğini görmektedir. Yani TV 8 şu anda gerekli pozisyonlar için CV aracılığı ile başvuruları kabul etmektedir.

TV 8 televizyon kanalında istihdam etmek isteyen adayların gerekli öz geçmiş formunu yani CV'sini hazırlayarak TV'in resmi internet sitesinde ki insan kaynakları bölümünde belirtilmiş olan info@tv8.com.tr adresine mail yolu ile ulaşabilirler.

TV 8 İş İlanları

TV 8'in iş ilanları sürekli olarak insan kaynakları bölümü aracılığı ile yayımlanmamak da olup gerekli pozisyonlar için iş ilanları yayımlanmakta ve bu pozisyonlara başvurular kabul edildiği gibi yine info@tv8.com.tr adresine adaylar CV'lerini göndererek müracaatlarını gerçekleştirebilmektedir.

https://www.tv8.com.tr/sayfa-insan-kaynaklari
info@tv8.com.tr

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur
Aynur - 4 yıl Önce

Ben TV8 İnsan Kaynaklarına giremedim, hangi pozisyonlar için eleman alınacağının ilanını bulamadım...bulamayınca da CV'mi hangi ilan için info@tv8.com.tr bu adrese göndereceğim bilgisi yok....

Hasan Hüseyin
Hasan Hüseyin @Aynur - 4 yıl Önce

Hangi pozisyonda çalışmak istediğini CV ile birlikte belirtilen adrese gönder, sana uygun olan yerlerde boşluk olması durumunda iletişime geçerler. (Diye düşünüyorum, ben öyle yaptım)

Meryem
Meryem - 4 yıl Önce

Merhabalar öncelikle şimdiden teşekkürler İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim meslegım kuaforluk makyöz fakat herhangı pozısyonda seve seve görev yapmaktan memnun olurum

Hakim deniz 0539690 6238
Hakim deniz 0539690 6238 - 3 yıl Önce

Ben temizlik bahce islerini istiyum acil

Nedimvaronradyo
Nedimvaronradyo - 3 yıl Önce

Radyo ve televizyon okuyorum staj yapmam gerek bana yardımcı olur musunuz?bir türlü olmuyor.

Songul sezik
Songul sezik - 3 yıl Önce

Makyözum setlerde iş ariyorum

SIRADAKİ HABER