TÜVTÜRK Personel Eleman Alımı İş İlanı 2016

TÜVTÜRK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜVTÜRK bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde personel eleman alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri ilanın devamındadır.

TÜVTÜRK Personel Eleman Alımı İş İlanı 2016
TÜVTÜRK personel alımı gerçekleştiriyor. TÜVTÜRK bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde personel eleman alacak. Ayrıntılar ve başvuru bilgileri ilanın devamındadır.

TÜVTÜRK dünya standartlarında araç bakımı yapan uzman bir kuruluştur. Açılımı araç muayene istasyonları olan TÜVTÜRK tüm Türkiye'de periyodik muayene yapan ve yetkili olan tek kuruluş özelliği taşımaktadır. Geçmiş senelerde özellikle de geçen sene 2015 yılında vermiş olduğu ilanlarla bünyesine yeni personeller katan TÜVTÜRK bu sene 2016 yılında da yeni genişleteceği kadrosu ile yıla daha güçlü başlamayı hedeflemiştir.

TÜVTÜRK personel eleman alımı iş ilanı 2016 yılında vermiş olduğu yaklaşık 40 ilanı ile yüzlerde personeli aralarına katmak için kolları sıvamış durumda. Alım yapacakları personeller arasında en az lise mezunları olmak üzere daha üst öğrenim mezunlarının da arasında bulunduğu başvurulardan personel alımını gerçekleştirecektir. Geneli profesyonel olmak üzere bu kişilerin alımı daha çok kolay ve tercih sebebi olacaktır. Eğer bu kesim içerisinde iseniz şansın biraz daha çok yüzünüze gülme ihtimali vardır.

TÜVTÜRK personel eleman alımı iş ilanı 2016 yılında ki personel yerleştirme için belli başlı pozisyonların ilanını vermiş ve açıklamıştır. Bunlardan bazıları ise, istasyon amir yardımcısı, araç muayene teknisyeni, kafe servis elemanı, müşteri kabul görevlisi ve egzoz emisyon teknisyenidir. TÜVTÜRK'ün personel alım pozisyon listesi bu şekilde olup bu alanlarda alım yapacaktır. Yukarıda yayımlandığı pozisyonlar dışında herhangi bir ilan vermediğinden farklı bir alanda alım yapılmayacaktır.

TÜVTÜRK personel eleman alımı iş ilanı 2016 yılında ki verilen iş ilanındaki başvurular için alım şartları her pozisyona göre değişiklik gösterecektir. Bu pozisyonlardan müşteri kabul görevlisi için gerekli şartlardan bazıları belirtilmiştir. Bunlar; en az lise mezunu olacak şekilde, MS Office programlarına hakim, satış hizmetlerinde ya da otomotiv sektöründe en azından 1 senelik tecrübesi bulunan ve müşteri memnuniyeti bilincine hakim adaylar müşteri kabul görevlisi olabilecek potansiyeldedir.

Kafe servis elemanı için ise bay bayan fark etmeksizin, dış görünüşüne dikkat eden, diksiyonu iyi düzeyde olan, en az 1 yıllık deneyimi ve yoğun bir tempoda çalışabilecek potansiyele sahip olabilen, son olarak erkeklerin de askerliği tecilli ( en az 2yıl) ya da tamamlamış olması gerekmektedir.
İlana Başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ciddi
ciddi - 4 yıl Önce

4 yıldır araç muayenesi yapıyorum hiç kimseye tavsiye etmem hem sağlık açısından hem psikoloji açısından ben yaşadıklarıma istinaden kendi adıma söylüyorum başka bir yerde işe başlasaydım çok farklı olurdu ömrümün yarısını bu iş aldı götürdü benden

Çetin
Çetin - 4 yıl Önce

Tavsiye etmem ..bende bir zamanlar çalıştım..ama çok zor psikolojik ve sosyal olarak insanı bitiriyor

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Kardeşim sakın ha çallşmayı bile düşünme psikolojik baskı hat Safa'da en ufAk hatanda işten çıkartma tehdidi sürekli denetim okulda tutamayan öğretmenleri denetmen yapmışlar başınıza gelir ahkam keser çalışanlar özellikle eksoz dumanı hertürlü pisliğe mağdur kalıyor işyeri doktoru ilk jenerasyon olduğumuzdan ileride ne gibi iş hastalıklarını yaşayıp göreceğiz yani denek olarak görülüyoruz maaşa gelince birini alıp birini alamazsın gençliğine düşmanlığı olan çalışsın insanların can güvenliğini korumak için her türlü fedakarlığı yapan çalışanların can ve sağlık güvenliğini kim sağlayacak !!!!

Engin
Engin - 4 yıl Önce

Başvuruyu nerden yapilio