TüvTürk Personel Alımı Yapacak

Tüvtürk kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak.

TüvTürk Personel Alımı Yapacak
Tüvtürk firması araçların muayenelerini yapmakta ve her sene yüzlerce personel alım ilanı yayınlamaktadır. Türkiye'de araç sayısı değerlendirmesi yapıldığında her sene büyük bir artışın olduğu görülmektedir. Şuan için küçük ilçelerde dahi TüvTürk'in istasyonları bulunmakta olup büyük şehirlerde bulunan TüvTürk araç muayene istasyonları her gün binlerce aracı kontrol etmekte ve neredeyse randevu sistemlerinde birkaç gün sonraya gün verebilmektedir. Durum böyle olunca Tüvtürk her sene yüzlerce personel alım ilanı yayınlamaktadır. Yeni yayınlanan ilan ile TüvTürk kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Alınacak Olan Pozisyonlar ve Şehirler

Tüvtürk personel alımı yapacak. Peki alınacak lan bu personeller hangi şehirlerde, hangi pozisyonda istihdam edecek. Yayınlanan iş ilanları incelendiğinde personellerin;
  • Müşteri Kabul Görevlisi(Muğla)
  • Araç Muayene Teknisyeni ( Bursa )
  • Müşteri Kabul Görevlisi
  • İstasyon Amiri(istanbul)
  • Araç Muayene Teknisyeni
  • Egzoz Emisyon Teknisyeni
  • Araç Muayene Teknisyeni ( Düzce )
  • Araç Muayene Teknisyeni ( Sakarya ) 
Yukarıda adı geçen pozisyonların yanlarında bulunan şehirlerde istihdam edecek. Her pozisyon için istenen şartlar farklı olmakla beraber adayların konu hakkında mutlaka bilgi sahibi olması istenmektedir. Bazı pozisyonlar için adayların tecrübeli olması istendiği gibi mutlaka adayların ilanlarda belirtilen bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Bu bölümlerden mezun olan adaylar için dahi denemeler yapılırken gerekli niteliklere sahip olmayanların başvuruları kabul edilmemektedir. Başvurular ve detaylar için aşağıda ki linki takip ediniz. 

www.kariyer.net/tuvturk-is-ilanlari-c5996-p30877 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE