TÜVTÜRK Personel Alım İlanları Yayınladı! Açık pozisyon ve başvuru bilgileri Nedir?

Periyodik araç muayene alanında hizmet sunmakta olan Tüvtürk'te yer alan açık iş pozisyonları, başvuru bilgileri ve başvuru hakkında diğer bilgiler haberimizde yer almaktadır.

TÜVTÜRK Personel Alım İlanları Yayınladı! Açık pozisyon ve başvuru bilgileri Nedir?

Uzun senelerdir periyodik araç muayene sektöründe hizmet sunan Tüvtürk farklı bölgelerden personel alımı yapacağını kariyer adresi aracılığı ile duyurdu. Tüvtürk çatısı altında görev almak istiyorsanız haberimiz üzerinde Tüvtürk alınacak kadrolar, alım yapılacak illeri ve diğer bilgileri inceleyebilirsiniz. işte ayrıntılar...

Tüvtürk hakkında bilgi vermek gerekirse; 200 tane sabit ve 75 gezisi istasyonda görevli olan 3 bin 500 personel ile hizmet sunmaktadır. Tüvtürk senede 7 milyona yakın aracın yola uygun olup olmadığının muayenesini yapmakta olup, 2 buçuk milyona yakın aracın ise egzoz gazı emisyon ölçümünü yapmaktadır.

TÜVTÜRK HANGİ KADROLAR İÇİN PERSONEL ALIMI YAPACAK

Tüvtürk resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda alacağı kadroları da açıkladı. Araç Muayene teknisyeni, istasyon amiri, İstanbul araç muayene teknisyeni, Kütahya için araç muayene teknisyeni, Lüleburgaz egzoz emisyon teknisyeni kadroları için personel alımı yapacaktır.

TÜVTÜRK HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Tüvtürk şirketinin personel alımı yapacağı iller ise şöyledir; Artvin, Kütahya, Erzincan, Kırklareli, Samsun, İstanbul, Batman ve Uşak bölgeleri için personel alımı yapacaktır. Kurumun personel alımı yapacağı bölgeler ve kadrolar değişiklik gösterebilmektedir.

TÜVTÜRK İŞ İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Tüvtürk firmasının resmi adres üzerinden yayınladığı iş ilanlarını incelemek için öncelikle aşağıdaki sayfasına gitmeniz gerekmektedir. İş başvuru aşaması için ise ilgili kariyer adresine üye girişi yapmalı ve ya üye olarak ilgili iş ilanlarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru İçin https://www.kariyer.net/firma-profil/tuvturk-5996-30877 bağnatısını kopyalayarak adres çubuğuna yapıştırınız.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 15:50

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE