TÜVTÜRK Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları kendi bünyelerinde görev yapmak üzere memur ve personel alımı yapıyor peki adaylar müracaatlarını nasıl yapacak?

TÜVTÜRK Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye'nin tüm illerin ve büyük ilçelerinde araçların senelik ya da iki yıllık muayenelerini gerçekleştiren trafiğe çıkıp çıkamayacağının kararını vermekte olan TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları bazı bölgelere yeni istasyon kurulumu yapmaya devam etmekte ve yatırımlarını artırmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanında görevlerini sürdürmekte olan TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları açık olduğunu tespit ettiği yeni pozisyonlar için memur ve personel alımları da gerçekleştirmektedir. Buna göre TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları ilanlarını kariyer siteleri aracılığı ile duyurmaktadır. Peki yeni ilanlara göre hangi pozisyonlar için memur ve personel alımı yapılacak ve adaylar nasıl başvuru yapabilir?

ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları iş ilanları için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki aranan şartlar nelerdir? Buna göre adayların en az lise mezunu olması, pozisyonlarına uygun niteliklere sahip olması, müşteeri memnuniyetine özen gösterir olmak, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri yüksek olmak, kılık kıyafetine özen gösterir olmak, sağlığı iş yapmaya elverişli olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki pozisyonlar nelerdir ve nasıl başvuru yapılır?

POZİSYONLAR NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları farklı pozisyonlar personel alımı yapıyor. Peki bu pozisyonlar nelerdir? Buna göre denetçi, teknik koordinasyon yetkilisi, egzoz emisyon teknisyeni, araç muayene teknisyeni, bordro ve özlük işleri yetkilisi, genel muhasebe uzmanı gibi pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılır? Adayların öncelikle https://goo.gl/wRMF6g linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırarak müracaatlarını bu kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

TÜM İŞ İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 16:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE