TÜVTÜRK Lise Mezunu Olan Personel Alımı Yapıyor

TÜVTÜRK tarafından yayınlanmış olan personel alım ilanlarına göre çeşitli kadrolarda boşlukların oluştuğu ve bu boşlukların doldurulması için en az lise mezunu personel alımı olacağı açıklandı.

TÜVTÜRK Lise Mezunu Olan Personel Alımı Yapıyor

TÜVTÜRK tarafından kadrolu olarak çalıştırmak üzere müşteri kabul görevlisi ve araç muayene teknisyeni alımlarının olacağı açıklandı.  Başvuruda bulunmak isteyen adayların Kariyer.net üzerinden verilen iş ilanına ulaşarak elektronik ortam üzerinden kayıt olmaları gerekmektedir. 

TÜVTÜRK’DE ÇALIŞMAK İÇİN GEREKEN ŞARTLAR

Müşteri kabul görevlisi için yapılacak başvurularda gereken şartlarda; en az lise diploması olması, tercih olarak otomotiv sektörü içerisinde, satış sonrasında yapılan hizmetlerde en az 1 yıl boyunca deneyim sahibi olmak. Microsoft Office programlarını kullanabilmek, erkek adaylar içinde askerlik sorunu olmaması olarak açıklanmaktadır. 

Araç Muayene Teknisyeni bölümüne alınacak adayların ise teknik lise veya endüstri meslek lisesi çıkışlı olması, motor, otomotiv, elektirik, elektronik teknolojileri veya tesviye bölümü mezunu olmaları gerekmektedir. Office programlarına yatkın, tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir kaçına sahip olması ve askerlik engeli bulunmaması gerekmektedir.

İlanlara başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/tuvturk-5996-30877

YORUM EKLE