TÜVTÜRK En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

TÜVTÜRK kariyer Sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlamış olan ilana göre personel alımları yapılacak. Lise Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvurması gerekiyor.

TÜVTÜRK En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

TÜVTÜRK Ocak ayı personel alım ilanı yayınladı. Çeşitli pozisyonlarda farklı eğitim seviyelerine göre personel alımı gerçekleştirecek. TÜVTÜRK kariyer Sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlamış olan ilana göre personel alımları yapılacak. Lise Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvurması gerekiyor.

 Siirt, Yalova ve İstanbul'da bulunan kurum birimlerine alımlara olacağını duyurdu. İlanlara göre alımlar Araç Muayene Teknisyeni, Müşteri Kabul Görevlisi pozisyonlarına alımlar gerçekleştirilecek.

Araç Muayene Teknisyeni

İstanbul, Siirt ve Yalova'da görev yapacaklar. Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi meslek liselerinin Makine, Motor, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknolojileri veya Tesviye Bölümü Mezunu* “B” sınıfı sürücü belgesi olan, Tercihen A2, D veya E sınıfı sürücü belgelerinden bir veya birkaçına sahip askerlik sorunu olmayan adaylar başvuru yapabilirler.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular sadece elektronik ortamda gerçekleştirilecek. Kariyer sitesine üye olduktan sonra TÜVTÜRK ilanlarına giderek buradan istediğiniz şekilde personel alımlarına başvuru yapabilirsiniz. Bir kez de hatırlatalım sadece online ortamda başvurular gerçekleştirilecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER