TÜSEB KPSS 60 Puan İle Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı geçtiğimiz günlerdeki alım duyurusu ile bünyesine KPSS en az 60 puan ile personel almaktaydı. Ancak başvurular son günlere gelindi. Peki Kimler Başvuru Yapabilir?

TÜSEB KPSS 60 Puan İle Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için geçtiğimiz günlerde personel alımı yapacağını belirtmişti. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı bünyesinde bulunan 20 kişilik boş kadro ile Ankara ve İstanbul illerinde alım yapacak. Buna göre Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı, Ankara'da, 5 Büro Memuru ( İdari İşler ) ve 1 Grafiker olmakz üere 4 kişi alacak. İstanbul ili için ise, 11 Büro Memuru ( İdari İşler ), 1 bilgisayar programcısı, 1 Grafiker alım yapılacaktır. Ayrıca başvuru şartlarını taşıyan adaylar TÜSEB tarafından yapılacak sınav ile belirlenecektir.

Alımlar Türkiye İş Kurumu tarafından gerçekleşecek olup, başvuru yapacak adaylardan 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ( TÜSEB ) bünyesine alımına devam etmekte olduğu 20 kişilik kadro için başvurularda son günlere gelindi. Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştı. Yani başvurular 26 Eylül 2017 tarihinde başladı ve en geç 05 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar 05 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını, Türkiye İş Kurumu İl Şube müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr adresinden yapabilirler. Ayrıca gerçeğe aykırı belge beyanında bulunan adayların başvuruları kabul edilemez.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı ( TÜSEB ) iş başvurusunda bulunacak adaylar, kadro derecesine göre ve mesleki alanına göre gerekli bilgiye sahip olmak, ÖSYM tarafından yapılmış olan 2016 ylılna ait Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans mezunu olmak sureti ile KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, işinde istenilen tecrüne yılına sahip olmak ve İstenilen yabancı dil sınavından gereçeli puan almış olmak şartları aranacaktır. Adaylar bu şartları taşımaları halinde başvurularını gerçekleştirebilir ve Yapılacak olan yazılı ve sözlü sınava katılabilirler.

İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar ise Buraya Tıklayarak ilanın tam metnini inceleyebilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mesut
Mesut - 3 yıl Önce

İşçi mi alıyorsunuz köle mi alıyorsunuz belli değil. Sanki son model araba alıyor bir sürü nitelikten söz ediyor!