Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları 2016

Turkuvaz personel alımı yapıyor. Turkuvaz bünyesindeki personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda çeşitli niteliklerde çok sayıda personel alıyor. Alımlar Türkiye genelinde ve en az lise mezunu olmak şartı ile yapılacaktır. Sizde Turkuvaz iş başvurusunda bulunmak için ilanın devamını inceleyiniz.

Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları 2016
Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları 2016
Ülkemizin en büyük medya kuruluşlarından biri olan Turkuvaz, bu yıl da istihdama büyük katkı sağlıyor. Hem ana merkeze hem de alt kuruluşlarına personel alımı yapacak olan firma Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları ile yıl sonuna kadar istihdamına devam edecek. Firmanın elinde çok sayıda televizyon kanalı, gazete ve dergi gibi kuruluş bulunuyor. Bu nedenle de yıl içerisinde firma tarafından çok sayıda ilan açılıyor. Firma personel alımlarını büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Bugün özellikle birçok kişi tarafından takip edilen yaygın organları olması nedeni ile firmanın titizliği de normal karşılanıyor. Siz de bu firmada personel olmak istiyorsanız mutlaka ilanları değerlendirmenizde yarar var.
2016 yılı sonların yaklaşırken hala alımlarına devam eden firmada siz de personel olma şansını yakalayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları ile sürekli takipte kalmak. Sitemizde ilanlar güncel olarak yayınlanmaktadır. Siz de sitemizi düzenli olarak takip ederek ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Artık zaman kaybetmeyin ve yeni yıl gelmeden siz de yeni bir iş sahibi olun. 2016 yılı sonuna kadar firmanın açık olan iş pozisyonlarını da sizler için hazırladık. 2016 yılı sonuna kadar firmanın alım yapacağı pozisyonlar şu şekildedir;
- Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı,
- İnsan Kaynakları Uzmanı,
- Yönetici Asistanı,
- SAP Abap Danışmanı
- Çevirmen,
- Yönetici Asistanı,
Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları 2016 yılı için bu şekilde hazırlanmıştır. Bu ilanların her biri için farklı özellikler istenmektedir. Siz de ilanları detaylı olarak inceleyebilir ve uygun olduğunuz pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve mutlaka bu ilanları yıl bitmeden değerlendirin.
Turkuvaz Personel Eleman Alımları İş İlanları 2016 iş ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımda verilen bağlantıyı inceleyebilirsiniz.
//www.kariyer.net/turkuvaz-medya-grubu-is-ilanlari-c1181-p1975/
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 21:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE