Türkiye Şeker Fabrikaları KPSS 60 Puan İle 16 Kamu Personeli Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolarda alım yapacağını belirtti. Alım kadroları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Türkiye Şeker Fabrikaları KPSS 60 Puan İle 16 Kamu Personeli Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolarda alım yapacağını belirtti. İlana göre Türkiye Şeker Fabrikaları toplamda 16 Kamu Personeli Alımı yapacak ve adayların bu yönde de başvuru şartlarını taşımaları mecburidir. Duyuru Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olup Başvuru işlemleri ve diğer detaylar Türkiye İş Kurumu üzerinden bilgi verilecek.

Buna göre Türkiye Şeker Fabrikaları 2 Bilgisayar Müehendisi, 1 Avukat ve 13 Büro Personeli olmak üzere toplamda 16 kişi alacak ve Kamu personeli pozisyonundaki alım ilanları Türkiye İş Kurumundan 2018 yılı Ocak ayında yayımlanacaktır. İlgili ilan İŞKUR a gönderilmiş olup, ilan 03 Ocak 2018 tarihinde yayımlanacak ve adaylar ilan hakkında detaylı bilgiye işkur üzerinden öğrenebilecekler.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Yukarıdaki alımı yapılacak kadrolar için adaylardan, Fakültelerin ilgil bölümleri olan, Bilgisayar Mühendisliği, Hukuk, İktisat, İşletme ve kamu Yönetimi bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak ve bunu daha sonra rapor ile belgelemek ve ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans düzeyinde kPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak nitelikleri aranacak.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvuruları 03 Ocak 2018 tarihi ilanın yayımlanmasının ardından başlayacak olup en geç 10 gün içerisinde yani en geç 12 Ocak 2018 tarihimne kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular,  İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru tarihleri içerisinde yapılacaktır. Ayrıca başvuru işlemleri sonrası adaylara sözlü sınav uygulanacaktır. Sözlü sınav Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü Mithatpaşa Cad. No.14 Yenişehir-ANKARA adresinde yapılacak.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan duyuruyu yani ilanın metnini görmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
güngör
güngör - 3 yıl Önce

Lise mezunu şartı yetiyormu.yoksa üniversite mezunumu başvuru yapıyor.yardımcı olurmusunuz.