Türkiye Şeker Fabrikaları Çok Sayıda Kamu Personeli Alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları 16 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılında birçok kurumlara personel alımları tamamlanırken, 2018 yılında özellikle birçok kamu kurum ve kuruluşları personel alım istihdamlarını tek tek açıklanmaya başladı.

Türkiye Şeker Fabrikaları Çok Sayıda Kamu Personeli Alıyor

Türkiye Şeker Fabrikaları kamu personeli alımı yapacak.  Türkiye Şeker Fabrikaları işçi alımı gerçekleştirecek. Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel istihdamına karşılamak adına kamu personeli alımı yapacak. Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından yapılan duyuru ile birlikte Türkiye Şeker Fabrikaları işçi alımı yapacağını açıkladı. açıklanan duyuruya göre Türkiye Şeker Fabrikaları toplamda 16 personel alımı gerçekleştirecek. alımı yapılacak kadrolar için 2 bilgisayar mühendisi, 1 avukat ve 13 büro personeli alımı yapılacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları 16 personel alım ilanına Lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Bu ilana başvuruda bulunacak olan adayların lisans bölümünden Bilgisayar Mühendisliği, hukuk, kamu yönetimi ya da işletme bölümü mezunu olma şartı aranmakta olup ayrıca, adaylardan bir başvurularda işe başlamadan önce tehlikeli işlerde çalışabilecekleri ne dair bir sağlık kurulu raporu istenecektir.

Bu ilana başvuruda bulunacak olan adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) girmiş ve KPSSP3 türünden en az 60 puan almış şartı da almış olmaları gerekmektedir.Bu ilana başvurular Türkiye İş Kurumu tarafından gerçekleşecektir. İlana başvuruda bulunacak olan adayların İŞKUR iş ilanları üzerinden ilan yayınlanır yayınlanmaz başvurularını yapabilecekler. Sözlü sınav ise Türkiye Şeker Fabrikaları tarafından belirlenecek olan ileri bir tarihte gerçekleşecektir.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 15:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Göksel
Göksel - 3 yıl Önce

Neden hala mulakat tarihi aciklanmiyor anlamadim..