Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Lise Mezunu Daimi Personel Alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu personel alımı yapıyor. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesindeki personel eksikliği için lise mezunu alım yapacağını belirtti. İşte detaylar.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Lise Mezunu Daimi Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 17 Mayıs 2018 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 4 kişilik boş kadro ile personel alımı yapacak. Yayımlanan ilgili ilana göre Başvuru işlemleri Türkiye İş Kurumu tarafından alınacaktır. İşte detaylar.

İLANIN DETAYLARI:

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesine Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü ( Soma )'ne 4 kişilik boş kadrosu ile Eski Hükümlü personel alımı yapacağını belirtti. İlgili iş ünvanı Numneci olarak belirtildi ve adaylardan Lise ve Dengi okul mezunu olmak şartı aranacak. İlgili alımlar Manisa ili için geçerli olup adaylar başvurularını Manisa ilinden yapacaklardır.

İlgili iş gücü talebi türkiye İş Kurumuna göndeilmiş olup, İlgili ilan 17 Mayıs 2018 tarihinde İŞKUR üzerinde ilan edilecektir. İlana Türkiye İş Kurumu açık iş ilanlarından ulaşabilirsiniz. Başvurular en geç 10 gün içerisinde yapılması gereklidir. yani başvurular en geç 26 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İlan yayımlandıktan sonra talep için belirtilen başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü veya Hizmet merkezlerinden yapmaları gerekmektedir. Aşağıda yayımlanan ilana ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE