Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu bünyesine dahil etmek üzere 30 adet Ürün Denetmen Yardımcısı Alacaktır. Sizde Başvuruda Bulunmak için haberimizin ayrıntılarını inceleyiniz.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Personel Alımı
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Personel Alımı
Sağlık Bakanlığının Duyurusuna göre, Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu bünyesine istihdam etmek üzere, eczacılık fakültesi bölümünden mezun 7 adet, Kimya, Biyoloji, Biyokimya Bölümü, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun 18 adet ve Biyomedikal Mühendisliği bölümünden mezun 5 adet olmak üzere toplamda 30 adet Ürün Denetmen Yardımcısı alacaktır.  
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu iş başvurusunda bulunacak adaylar KPSS P8 puan türünden asgari 70 (yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir. Sınava başvuran adaylardan 06-07 Temmuz 2013 veya 05-06 Temmuz 2014 KPSS sonuçlarına göre, 28 Kişi Eczacılık Fakültesi bölümü, 72 kişi Kimya, Biyoloji, Biyokimya Bölümü, Kimya Mühendisliği bölümü, 20 kişi Biyomedikal Mühendisliği bölümü olmak üzere toplamda 120 kişi Sözlü Sınava Çağrılacaktır. 
Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Ürün Denetmen yardımcısı adayı olanlar 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü başlayacak ve 15 Mayıs 2015 Cuma günü (17:00)'ye kadar başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.  Başvurularınızın gerçekleşmesi için aşağıdaki istenilen belgelere sahip olmalısınız.
İstenen Belgeler

1. Kurumumuz web sayfasından (www.titck.gov.tr) temin edilerek başvuru sahibi tarafından açık ve eksiksiz doldurulmuş, fotoğraf yapıştırılmış (zımba kullanılmayacaktır), ıslak imzalı (mavi renkli kalem ile) Ürün Denetmen Yardımcılığı Sınav Başvuru Formu,
2. Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi,
3. KPSS belgesinin çıktısı, 
Sınava Başvurular, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:5 P.K. 06520 Çankaya/ ANKARA Tel: 0 312-218 34 63  adresinden yapılacaktır.
Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Ürün Denetmen Yardımcısı Alımı ilanının tam ilan metni için Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 20:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE