Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM ) Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İhracatçılar Meclisi bünyesine personel alımı yapacağını ilan etti. 10 kişilik boş kadro ile farklı alanlara memur personel alımı yapılacak olup, başvuru şartları ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM ) Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İhracatçılar Meclisi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanmış olan ilana göre Türkiye İhracatçılar Meclisi Gene lSekreterliğine uzman yardımcısı ve idari memur kadrolarına istihdam sağlanacak. Ayrıca adaylara bu yönde sınav yapılacak olup, sınava başvuru için bazı şartların yerine getiriliyor olunmasu gerekmektedir.

SINAVA KATILMA ŞARTLARI:

Türkiye İhracatçılar Meclisi 10 kişilik kadro ile, 8 uzman yardımcısı ve 2 İdari Memur kadrolarına memur personel alımı yapacak olup, adaylardna bu yönde kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak, Askerlik görevini yapmış veya ertelemeiş bu görevden muaf olmuş olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Dört yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak veya yurtdışında eğitim veren yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, 2017 veya 2018 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Türkiye İhracatçılar Meclisi memur personel alımına başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başladı ve adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte en geç 12 Nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru günü en geç 17:00 a kadar şahsen veya posta yolu ile veya e-posta yolu ile yapılacak. Postada meydana gelecek herhangi bir gecikme sonucunda başvurular kabul edilmeyecektir. İlgili ilan hakkında detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 11:01

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE