Türkiye Geneli Noterliklere Lise Mezunu Zabıt Katibi, Memur Alınacak!

Türkiye genelinde 3 noter bayi lise mezunu personeller alacağını duyurdu. Alımların kadrolarının Zabit katibi ve memur şeklinde olacağı açıklandı. İşte haberin detayları.

Türkiye Geneli Noterliklere Lise Mezunu Zabıt Katibi, Memur Alınacak!

Türkiye’nin farklı illerinde istihdam edilmek üzere noterliklere farklı kadrolarda alım gerçekleştirilecek olup özellikle adayların farklı başvuru şartlarını sağlamaları gerekmektedir. Bu kapsamda 3 farklı noterlik, farklı kadrolarda personel alımı yapacak olup ilanlara ilişkin detaylar ise haberimizin devamında yer almaktadır.

Sarayköy 2. Noteri

İlgili ilanda bilgisayar bilgisi çok iyi düzeyde olan, bilgisayarda çok hızlı yazabilecek lise mezunları için adalet lisesi mezunu veyahut en az ön lisans mezunu 21--29 yaş arası diksiyonu düzgün insan ilişkileri kuvvetli bay personel alınacaktır. Görüşmeler sabah saat 10:00 ile öğle saat 13:00 arasında yapılacaktır ifadesine yer verilmiş olup ilana sadece erkek adaylar başvuru yapabilmektedir. Adaylar kurumda büro memuru olarak görevlendirilecektir. İlana ulaşmak ve online başvuru yapmak için tıklayınız.

Kırşehir Kaman Noterliği

İlgili noter ilanında Kırşehir ili kaman ilçesi kaman noterliğinde noter katibi olarak yetiştirilmek üzere en az ön lisans mezunu 30 yaşını geçmemiş 10 parmak Q klavye yazabilen Office programlarına hakim bayan eleman alımı yapacak olup adayların 25 ile 30 yaşında olması istenmektedir.

İlgili ilana ulaşmak ve online olarak başvuru yapmak içintıklayınız.

Şanlıurfa 6. NoterliğiYetiştirilmek Üzere Noter Katibi

İlgili noterlik tarafından ilan edilen alım ilanında adaylar yetiştirilmek üzere noterlikte katip olarak görev alacak olup adayların iyi derece bilgisayar kullanma, klavyede on parmak yazabilme ve tercihen de adalet meslek yüksekokulu mezunu olma şartlarının sağlanmasını istemektedir. Bunun yanında adayların sağlaması gereken bir diğer şart ise 27 ile 30 yaş arasında olmaktadır. Ayrıca adayların sağlaması gereken en az öğrenim şartı da lise mezuniyetidir.

İlana İŞKUR üzerinden ulaşmak ve online başvuru yapmak için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 01:25
YORUM EKLE