Türkiye Geneli Lise Mezunu, Silahlı Silahsız 589 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak.

Türkiye İş Kurumu üzerinden silahlı yada silahsız özel güvenlik görevlisi alımları yapılacak. Açıklanan ilanlara göre ÖGS sınavından başarı olan adayların belirtilen şartları taşımaları halinde güvenlik görevlisi kadrolarında istihdam edilecekler. işte detaylar..

Türkiye Geneli Lise Mezunu, Silahlı Silahsız 589 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak.

İŞKUR üzerinden özel güvenlik görevlisi kadrosunda 589 kişi istihdam edilecek.

Eğitim düzeyinde en az lise ve dengi okullardan mezun olan adayların yaş seviyesinde en az ortaokul mezunu olmaları ve silahsız güvenlik görevlisi kadrolarında 18 yaşını tamamlamış olmaları silahlı özel güvenlik görevlisi alımları için ise 21 yaşını tamamlamış olmaları istenilmektedir. Diğer başvuru şartlarında ise; kamu haklarından mahrum olmayan, adli sicil kayının temiz olması, görevini sürmeye engel herhangi bir sağlık engelinin bulunmayan genellikle de vardiyalı çalışacaklarından vardiyalı çalışma esasların uygun olan adaylar personel olarak istihdam edilecekler. Buna göre kamu ve özel firmaların özel güvenlik kadrolarında yapılacak alımlardan 589 kişilik alım detayları şu şekilde;

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

İŞKUR üzerinden açıklanan güvenlik görevlisi alımlarında Bankalar, hava limanları, özel eğitim kurumları özel sağlık kuruluşları, özel güvenlik birimlerin anlaştığı bir çok kurumlarda istihdam edilecekler. Adaylar alımlarda üst yaş şartı isteyebilirler. Alımlara erişmek için: https://goo.gl/4DtPBh

Yukarıdaki linki yeni tarayıcıdan açmak ve işkur e-şube girişi yaparak son başvuru tarihinden önce başvuruları tamamlamak gerekmektedir. Diğer ilanlar için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 22:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa sezen
Mustafa sezen - 2 yıl Önce

Nereye alınacak nasıl başvuru yapılıyor yardımcı olurmusumuz

Emine
Emine - 2 yıl Önce

Karabuk te güvenlik alımı varmı kadrolu

Şiyar YAĞAN
Şiyar YAĞAN - 2 yıl Önce

özel Güvenlik

Anonim
Anonim - 2 yıl Önce

Silahsız güvenlikte niye lise mezunu şart ozaman sertifikayı da vermesinler

Kamil
Kamil - 2 yıl Önce

Hangi iller de alim yapilacak

Efe
Efe - 2 yıl Önce

Piyasadaki issizligi gostermemek adina bu haberler yayiliyor. Yok oyle bir ilan kardesim. Yillardir havalimanlarina guvenlikci alinacak diye haber yapiyorsunuz bir tane havalimani personel almadi. Alim olacagi zaman zaten bakanlar isim gonderiyorlar bunlari alin diye. Koskoca iskur hic bir ise yaramiyor. Diger is ilanlari da 35 yas ustu almiyorlar. Ne yapsin o kadar vatandas olsun mu. Yakinda ulkucusunu bile pkkli yapip daga cikarttiracaksiniz issizlikten.

Alper
Alper - 2 yıl Önce

Mardin midyat tamam oturuyorum özel güvenlik olmak isterim No 05522713125

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

18 il 21 ortalaması demiş 21 yaşta daha yeni askerlik bitiyor 18 ile 35 de olsa yine iyi plur

İsmail
İsmail @Mehmet - 2 yıl Önce

18 yaş silahsız kimlik kartı alabilecekelere 21 yaş ise silahlı kimlik kartı alabilecek kişelere diyor. İşe alim yaşı değil yani.