Türkiye Geneli Hasta Danışmanı Alımları Yapılacak!

Türkiye geneli hasta danışmanı ilanları yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile hastanelerde ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere bay/bayan tıbbi sekreter, hasta danışmanı alımları yapılacak.

Türkiye Geneli Hasta Danışmanı Alımları Yapılacak!

Türkiye genelinde özel firmaların personel ihtiyacının giderilmesi için hasta danışmanı ilanları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile açıklanan personel alım ilanlarına göre  bir çok hastaneye ve özel firmalarda istihdam edilmek üzere hasta danışmanı alımları yapılacak. Yayımlanan hasta danışmanı ilanlarına ilişkin detayları açıklıyoruz.

HASTA DANIŞMANI ALIMLARI;

İŞKUR aracılığı ile yeni yayımlanan personel alım ilanlarında 36 kişilik hasta danışmanı alımları yapılacak. Buna göre Lokman Hekim hastane tarafından açıklanan tıbbi sekreter hasta danışmanı alımlarında tercihen bayan adayların, eğitim düzeyinde Lisans mezunu olmaları yine tercihen 1 yıl iş tecrübesinin bulunması isteniliyor. Engelli adayların başvuru yapabileceği hasta danışmanı alımlarında en az lise mezunu olmak yeterli olacak. Adayların güler yüzlü, iletişim yeteneği yüksek olması istenilmekte. 

BAŞVURU İÇİN;

İŞKUR üzerinden açıklanan hasta danışmanı alımlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Son başvuru tarihinden önce İŞKUR e şube üzerinden yada şahsen olarak başvuru yapabilecek.

Başvuru içn: https://goo.gl/GDxBK7

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 12:24

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE