Türkiye Geneli 2 Bin 960 Aşçı ve Depo Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı!

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel ilanlarına göre Türkiye geneli çevresinde yaklaşık olarak 3 bin Aşçı ve Depo Görevlisi pozisyonları için personel alımı yapılacağı belirtildi. İlanların detaylarını sizler için derleyerek haberimize aktarıyoruz.

Türkiye Geneli 2 Bin 960 Aşçı ve Depo Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı!

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel ilanlarına göre Aşçı ve Depo görevlisi pozisyonları için personel alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilanlara göre alımların Türkiye genelini kapsadığını bu sebepden ötürü de il il başvuru yapmanıza gerek kalmayacağı belirtildi. Toplamda 2 bin 960 personelin alınacağı her iki pozisyon için detayları sizler için açıklıyoruz.

AŞÇI ALIMI POZİSYON DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan aşçı personel alım ilanlarına göre Türkiye genel pek çok ilde farklı kurumlar bünyesinde personellerin alınacağı açıklandı. Başvuru yapılacak pozisyonlar şu şekilde belirtildi " Aşçı (733), Aşçı Özel Hizmet (1), Aşçı Çırağı (16), Aşçı Yardımcısı (756), Aşçıbaşı (26), Sıcak Mutfak Aşçısı (6), Soğuk Mutfak Aşçısı (3), Tabldot Aşçısı (4), olmak üzere toplamda 1545 aşçı personeli alınacağı açıklandı.

DEPO GÖREVLİSİ POZİSYON DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan depo görevlisi alımları için yayımlanan pozisyonlar şu şekilde belirtildi; " Depo Görevlisi (829), Gıda Depo Görevlisi (67), Hammadde Depo Görevlisi (8), Depo Görevlisi (Yarı Mamul) (1), Depo Görevlisi Ürün Tamamlama (37), Depo İşçisi (180), Depo Sevkiyat Sorumlusu (222), Soğuk Hava Depo İşçisi (6) olmak üzere toplamda 1150 Depo görevlisini ihtiyaç olduğu belirlenmiştir. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Depo Görevlisi ve Aşçı personel alımları için her kurumun kendi bünyesine özel belirlemiş olduğu özel şartlar bulunmaktadır. Özel şartların yanında genel olarak belirlenen genel şartlar şu şekildedir; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, gerekli olan evrakları yerine getirmek, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak, adli sicil belgesinin temiz olması, herhangi bir sağlık probleminin bulunmaması, vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilmesi, insan ilişkileri iyi olması" adaylardan istenilen genel şartlardandır. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR

Her iki ilan içinde başvuru yapacak olan adayların İŞKUR sistemlerine girerek arama çubuğunda başvuru yapmak istedikleri alanı seçerek başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapılacak olan başvurularda gerekli şartları sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacağı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 15:43

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ataman aktaş
Ataman aktaş - 1 yıl Önce

Depo görevlisi İŞKUR sayfasından görünmüyor