Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) 200 Personel Alımı Sürüyor

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 200 personel alımı yapıyor. Müracaatlar sürüyor.

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) 200 Personel Alımı Sürüyor
Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan kamu kurumuTürkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) tarafından hazırlanan personel temin bildirisi geçtiğimiz gün Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu. Yayımlanan bildiri deTürkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ)'ın kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 200 kamu personeli alımı yapıldığı öğrenildi.

Alım ilanında ilk olarak sadece lise mezunlarına kadro verilmişti ancak güncellenen ilan da önlisans mezunları için de kadro verildi. Peki detaylar nelerdir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum:Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ)
Kamu Kurumu
Alınacak Pozisyonlar: Elektrik Teknikeri, Elektrik Teknisyeni
Son Başvuru Tarihi: 29 Mart

KİMLER MÜRACAAT EDEBİLİR


Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere  lise ve önlisans mezunu 153 elektrik teknisyeni ile lise mezunu toplam 47 kişilik elektrik teknikeri alımı yapıyor. Peki kimler müracaat edebilir.

16 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu); 137 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu) ve 47 Elektrik Teknikeri (Meslek Yüksekokullarının (önlisans) Elektrik veya Elektrik Enerjisi Üretim, İletim, Dağıtım bölümü mezunu) alınacaktır.

Adayların yukarıda ki bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR

Müracaatlar İŞKUR üzerinden yapılmakta olup adayların kendi illerinde ki alımlar için İŞKUR'a müracaat etmesi gerekmektedir. Son başvuru tarihi 29 Mart 2017'dir.

Resmi Bildiri ve Alınacak İller İçin Tıklayınız
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 00:56

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE