Türkiye Belediyeler Birliği KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Belediyeler Birliği İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylar en geç 17 Nisan 2017 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Türkiye Belediyeler Birliği KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor!
Türkiye Belediyeler Birliği yayımladığı iş ilanı ile personel alacağını belirtti. Türkiye Belediyeler Birliği bünyesindeki personek eksliğini gidermek amaçlı Türkiye İş Kurumu sitesinde ilan yayımladı. İlana göre Türkiye Belediyeler Birliği 1 kişilik boş pozisyon ile Lisans Mezunu Arapça Tercümanı alacak. Alımlar TUNUS CAD.NO:12 Kavaklı Dere, Çankaya ANKARA/TÜRKİYE de yapılacak. Adayların çalışma şekli ise Daimi/ Tam Süreli olacaktır. 

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Türkiye Belediyeler Birliği Arapça Tercümanlığı pozisyonu için adaylardan, görevini devamlı yapmasına engel olacak herhangi bir durumu olmaması, Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren herhangi bir lisans programından mezun olmak, Yurtiçi veya Yurtdışı seyehat etmesine engel olacak herhangi bir durumu olmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Arapça-Türkçe-Arapça; Yazılı veya sözlü çeviri yapma bilgi ve becerisine sahip olmak ve bunu belgelendirebilmek, son başvuru günü itibari ile son iki yıl içerisinde yapılan Yabancı Dİl Sınavından Arapça dili en az 70 seviyesinde veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve Uluslararası geçerliliği bulunan başka bir puana sahip olmak. Şartları aranacaktır. Bu şartlara uygun adaylar sınava tabii tutulacaktır. 

BAŞVURULAR:

Türkiye Belediyeler Birliği kamu personeli alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar, İlan yayına girdiği tarihten itibaren 10 gün içerisinde başvurularını yapmaları gerekmektedir. Yani 06 Nisan 2017 tarihi ile 17 Nisan 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE