Türkcell Yüzlerce Farklı Pozisyona Personel Alımı Yapıyor! İlanlar Yayımlandı

Türkcell bünyesine yüzlerce farklı pozisyona personel alımı gerçekleştirilmektedir. Yürütülmekte olan personel alımlarına dair tüm detaylar haberimizdedir...

Türkcell Yüzlerce Farklı Pozisyona Personel Alımı Yapıyor! İlanlar Yayımlandı

Türkcell yüzlerce farklı pozisyon üzerinden çok sayıda personel alımlarını gerçekleştireceği yeni personel alım ilanlarını duyurdu. Yayımlanmakta olan ilanlarda çağrı merkezi personeli, işe alım takım üyesi, satış yöneticisi, front end developer, veri merkezi destek uzmanı, satış müdürü, bölge satış yöneticisi, bilgi güvenliği stajyeri, cihaz yönetim uzmanı, kıdemli network mühendisi, insan kaynakları uzmanı, bilgi teknolojileri personeli (part time dahil), bordro ve yasallar uzmanı, bilgi teknolojileri stajyeri gibi daha yüzlerce farklı kadro üzerinden alımlar gerçekleştirilmektedir. Türkcell bünyesine yapılan alımlarda adayların mesleki bilgi ve tecrübe sahibi olmaları avantajlı duruma geçmelerine imkan tanıyacaktır.

İlanlar yayımlandı türkcell personel alımı yapıyor

Yukarıda belirtilen kadrolara personel alımı gerçekleştiren Türkcell, daha çok sayıda pozisyon için de alımlar yürütmektedir. Bu alımların tamamına aşağıda yer alacak bağlantı üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Turkcell tarafından yayımlanan turkcell personel alımı ilanlarına ve çok daha fazla personel alım ilanından haberdar olabilmek için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Mobil uygulamalarımız ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirilebilir durumdadır. iOS ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyip, Turkcell bünyesine yapılan alımlardan ve çok daha fazlasından ilk siz haberdar olabilir, telefonunuza bildirim alabilirsiniz.

Başvurular ve diğer detaylar

Turkcell ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar özel bir kariyer sitesinde yer alan (aşağıda bağlantısı bulunuyor) ilanlara üyelik açarak başvuru yapabilirler. Üye bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması faydanıza olacaktır.

İlanlar için tıklayınız.

YORUM EKLE