Türk Telekom'a İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Yapılacak!

Türktelekom'a İŞKUR üzerinden personel alımı yapılacak! önlisans eğitim düzeyinde yapılacak alımlara ilişkin detaylar belli oldu.

Türk Telekom'a İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Yapılacak!

Türk telekom İŞKUR üzerinden personel alımı yapacak!

Meslek Yüksek Okulların önlisans bölümlerinden mezun olan adayların Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilişim-Yönetim, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerjisi, Üretim İletim ve Dağıtım Endüstriyel Elektronik Endüstriyel Otomasyon, Ev Cihazları Teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, İklimlendirme-Soğutma, İnternet Programcılığı ve Ağ Teknolojileri, İnşaat, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Makine Mekatronik Telekomünikasyon, bölümlerinden mezun olan adayların başvuru yapabileceği alımlarda engelli kadrosunda talebe uygun olarak adayların abşvuru yapması istenildi. yaş aşrtında 30 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI;

Diğer alımlarda ise Elektrik teknikeri mesleğinde istihdam edilmek üzere önlisans mezunu adaylar alınacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan ilanda 27 Kasım tarihine kadar başvuru yapılması gerektiği açıklandı. Elektronik haberleşme telekomünikasyon teknikeri ile elektrik teknikeri kadrosundaki alımlar için başvurular 22 Kasım ile 16 Aralık tarihine kadar devam edecek. Ayrıca her iki ilana da engelli kadrosundaki adayların başvuru yapabileceği açıklandı.

İlanlara erişmek için İŞKUR açık iş ilanları sayfasından 00004721386 ve 00004733465 ilan no ile arama yapmaları yeterli olacaktır.

Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz. 

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali çolak
Ali çolak - 2 yıl Önce

Bu devirde ya engelli olacan yada geçmişe dönme gücün olacakk ki onca yılını okuyarak üniversitelere yollara para dökerek harcamıycan oğluma üniversite yasağı koydum..en azından bu ülkede değil

ali
ali - 2 yıl Önce

bu ne arkadaş sürekli engelli mahkum atamada yok lisans okuduğum güne lanet olsun

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

2500 tekniker alimi icin sınava mülakata girdim engelli değilim.
4 aydır haber bekliyoruz bizi ne zAman arayacaklar mulakattan geçip geçirdiğimiz belli değil

Hikmet çakmak
Hikmet çakmak - 2 yıl Önce

Bugün baktım sadece 1 kişi alıyorlar çengellim kontenjanından alıyorlar

Emre
Emre - 2 yıl Önce

2500 tekniker alımı için mülakata girdim ve geçtim. Ama bir türlü alım yapılmadı. Bunun hakkında bilgilendirme yapar mısınız?