Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom firması yayınladığı iş ilanları ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek.

Türk Telekom Yüzlerce Personel Alımı Yapacak
Avea, TTNet ve Türk Telekom üçlüsünün birleşmesi personel alımları tek bir isim üzerinden yapıldı. Aynı zamanda bundan sonraki yapılan çalışmalarda Türk Telekom adı altından yürütülmeye devam ediyor. Türk Telekom firması resmi internet sitesi ve iş ilanları sitesi aracılığı ile bünyesine alım yapacağı personellerin ilanlarını yayınlamaya devam etmektedir. Bugün yayınlanan iş ilanları ile Türk Telekom lise, önlisans ve lisans mezunu toplam 106 personel alımı gerçekleştirecek.

Kimler Başvurabilir

Türk Telekom firması 106 açık iş pozisyonuna başvuruları kabul ediyor peki bu kadrolara kimler başvurabilir. Genel olarak her pozisyonun nitelikleri farklı ancak pek çoğunda aynı maddeler bulunuyor.

Gerekli bölümlerden mezun
Askerlik sorunu olmayan
Tecrübeli / Tecrübesiz
Diksiyonu düzgün
İkna kabiliyeti yüksek
Ekip çalışmasına yaktın
Yoğun tempoya dayanıklı
Sağlığı iş için uygun

Yukarıda yer alan maddelerin tamamı pek çok pozisyon için aranmaktadır. Ancak bunların yanı sıra birde her ilan için ayrı ayrı nitelikle belirtilmektedir. Bu nitelikleri öğrenmek için başvuru linkinde ki pozisyonlara tıklamanız gerekmektedir. Söz konusu pozisyonlara başvurabilmek için lise, önlisans, linsans, yükseklisans ya da doktora mezunu olmanız gerekmektedir. Eğer sizde Türk Telekom firmasında çalışmak ve hangi iş ilanlarının açık olduğunu görmek istiyorsanız hemen aşağıda sunmuş olduğumuz takip linkini incelemeniz gerekmektedir.

//www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 08:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cagla
cagla - 3 yıl Önce

Açılacak link koyun lütfen.açılmıyor

Eda
Eda - 3 yıl Önce

Takip linki açılmıyor

ugur kaya
ugur kaya - 3 yıl Önce

Ttnet bunyesinde calismak istiyorum

sermin
sermin - 3 yıl Önce

1978 doğumlu üniversite terk yalovada ikamet ediyorum garanti bankası ve teknosa çağrı merkezinde müşteri temsilcisi sikayet karşılamak insan kaynakları bölümünde çalıştım bende turk Telekom bünyesinde çalışmak istiyorim

duygu bıyıklı
duygu bıyıklı - 3 yıl Önce

4 yıllık meslek lise mezunuyum.05446064864

Emrah NURAY
Emrah NURAY - 3 yıl Önce

1989 doğumluyum erzurum Atatürk Üniversitesi MYO elektrik bölümü Mezunuyum E Sınıfı ehliyetim var iş tecrubem işe göre var daha önce bursa turcell Superonline çalıştım, istanbul bagaz içi elektrik dağıtım şirketinde çalıştım ve şuanda borsa istanbulda güçlendirme merkezi elektrik kurumda çalışıyorum

Canfidan
Canfidan - 3 yıl Önce

Bende lise mezunuyum bu işe talibim fakat link açılmıyor

Yakup
Yakup - 3 yıl Önce

Bende lise mezunuyum .detaylari öğrenmek istiyorum