Türk Telekom Yüzlerce Personel Alacak

Türk Telekom personel alımı gerçekleştiriyor. Türk Telekom bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 132 açık iş pozisyonu ile personel alacak. Başvurular ve diğer bilgileri için haberin devamını inceleyiniz.

Türk Telekom Yüzlerce Personel Alacak
Türk Telekomünikasyon A.Ş şirketlerine personel alımı yapılacağı duyuruldu. Şirketin kuruluş yılı 1840 ve 1840 yılından bu yana hızlı bir şekilde gelişen bu şirket bünyesine yeni personelleri almak üzere yeni iş ilanını yayınladı. Kesintisiz hizmetlerini vermeyen devam Türk Telekom'a bakalım hangi pozisyonlarda kaç adet personel alımı yapılacakmış? Eğer Türk Telekom'un bünyesine katılmak istiyorsanız bu haberimizi kaçırmayın!

Türk Telekom bilindiği üzere şuanda Türkiye içerisinde sayısız müşteriye sayısız hizmet veriyor. Sabit telefon, mobil telefon, data ve internet hizmetleri gibi hizmetleri müşterilerine sunuyorken bu hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına bünyesine yeni yeni personelleri katıyor ve bu personellerle birlikte müşteriye olan desteğini hiç bir zaman esirgememek istiyor. Türk Telekom şuanda TTNET'in %100 hissesine sahip bir şirkettir. Türk Telekom'un %45'lik hissesi şuanda bize aitken diğer kalan hisse bölümü Oger Telekom'a aittir.

Türk Telekom'a alınacak olan personeller tam zamanlı olarak çalıştırılacak ve hafta içi çalışacaklar. Haftaiçi saat 7.30'da iş başlıyor saat 17:00'da işe son veriliyor. Aynı zamanda Türk Telekom yan haklar sunuyor. Bu yan haklar; ''servis, özel sağlık sigortası, yemek kartı ve kaza sigortası.''

Alınacak olan işci sayısı ve personel sayısı 132 adet.

Eğer Türk telekom'un bu iş ilanına başvurmak istiyorsanız Türk Telekom'un insan kaynakları bölümüne bu konu hakkında danışabilirsiniz. Aynı zamanda bu iş ilanı hakkında olan ve açık iş pozisyonları hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki linke bakabilirsiniz. - //www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 4 yıl Önce

Ne zaman ve nereye başvuru yapcacz

neslihan
neslihan - 4 yıl Önce

İş basvurusu

neslihan
neslihan - 4 yıl Önce

Surdan cktimmm ise ihtiyacim var.

da
da - 4 yıl Önce

taşeron mu alıyor tam olarak ne iş yapacak alınan personeller? detayları öğrenebilr miyiz?

isa basboga
isa basboga - 4 yıl Önce

Nereden başvuru yapacağız

ahmet
ahmet - 4 yıl Önce

Başvuruyu nasıl yapacaz

aybüke
aybüke - 4 yıl Önce

Nasil başvurucaz türk telecoma

Ceylan
Ceylan - 4 yıl Önce

Nasıl başvuru yapıcaz