Türk Telekom İŞKUR Üzerinden Önlisans Mezunu Çok Sayıda Personel Alacak!

Türktelekom bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. Buna göre 20'den fazla kadrodaki personel alımlarına ilişkin detaylar haberimizde..

Türk Telekom İŞKUR Üzerinden Önlisans Mezunu Çok Sayıda Personel Alacak!

Yeni iş arayışında bulunan adayların başvuru yapabilecekleri çok sayıda personel alım ilanları açıklanmakta. Bunlardan bir tanesi de Türk Telekom A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 20'den fazla kadrodaki personel alımı oldu. İŞKUR üzerinden açıklanan eleman alımlarında Türk Telekom firmasında görev almak isteyen adayların nasıl başvuru yapacakları, başvuru şartları neler olduğunu aktarıyoruz.

TÜRK TELEKOM PERSONEL ALIMI;

Başvuruları başlayan personel alım ilanında adaylar özellikle başvurularda yaş şartını ve eğitim düzeyi şartları merak etmekteler. İşin olsa ekibi olarak başvuru şartlarını detaylı olarak aktarmak istiyoruz Buna göre adayların ön lisans mezunu olmaları yeterli olacak. Başvurularda Bilgisayar donanım, Bilgisayar programcısı, Bilgisayar teknolojisi ve programcılığı, Bilişim yönetim, Elektrik Elektrik, elektronik Elektronik, Elektronik haberleşme Elektronik teknolojisi, Elektrik enerji üretim, iletim ve dağıtım, Endüstriyel elektronik, Endüstriyel otomasyon, Ev cihazları teknolojisi, Haberleşme, Haberleşme teknolojisi İklimlendirme soğutma İnternet ağ teknolojileri Kontrol sistemleri teknolojisi Mekatronik Teknik elektrik Telekominikasyon kadrolarında alımlar yapılacak. yaş şartında 35 yaşını aşmamış olan adaylar başvuru yapabilecekler. Sürücü belgesi olan aktif olarak araç kullanabilen adaylar başvuru yapması istenildi. Ayrıca erkek adayların askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden açık iş ilanları sayfasına giriş yapmaları. Cv oluşturmaları gerekmektedir. İlana erişmek için https://goo.gl/1HQgA7 linkini yeni tarayıcıdan açabilirisiniz.

UYARI:

İlgili ilanın geçerlilik süresi dolmuştur. Tüm adayların Dikkatine...

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 12:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf adiyaman
Yusuf adiyaman - 2 yıl Önce

İş kur üzerinden başvuru yapacağım fakat linkte ilan numarası yada hangi il için alım olacağı belirtilmediginden başvuru yapamıyorum lütfen bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz.Teşekkür ederim.

Hacı Mustafa TÜRKKAN
Hacı Mustafa TÜRKKAN - 2 yıl Önce

İlanda hangi il olduğu alınacak personel sayısı gibi bilgiler yer almıyor neden?Vermiş olduğunuz mail adresine cv mı göndereceğiz nasıl yapacağız. İşkur sisteme girdiğimizde bu ilan görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim.

Okan
Okan - 2 yıl Önce

Sayın Yetkililer, 13.04.2018 Tarihinde Bu İlan Açılmış ve Şu An Kapalı Tarihi Geçmiş İlan Yayınlamışsınız Bilginize. " Görüntülemekte olduğunuz ilanın başvuru süresi sonra ermiştir. "

Nur tugay
Nur tugay - 2 yıl Önce

Türk telekoma bir sürü eleman alınacak diyosunuz da yaş aralığı 35 basvuramiyorum bu gidişle işsiz takılmaya devam edicem mecburen şu yaş aralığını biraz daha yukarı çekseler bende bir işe girsem