Türk Telekom Çok Sayıda Personel Alacak

Türk Telekom yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacağını duyurdu.

Türk Telekom Çok Sayıda Personel Alacak
Türk Telekom firması ülkemizde her geçen gün büyümeye devam eden ve tercih edilen bir firmadır. Avea ve TTNET firmalarını da kendi ismi olan Türk Telekom markasına bağlayan firma bu isim altından yeni ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Bulunan boş pozisyonların doldurulması için çalışmalara devam eden Türk Telekom nitelikli personel alımları ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkartmak ve daha çok tercih edilme için reklam çalışmalarına da devam etmektedir.

Hangi Şehirler İçin Alım Yapılacak

Türk Telekom firması yayınladığı bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi şehirler için alım yapılacak? Türk Telekom Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vermektedir. Yayınlanan ilanlar incelendiğinde firmanın Ankara, İstanbul, İzmir olmak üzere Adana, Samsun, Giresun, Rize, Karaman, Kırıkkale, Çorum, Burdur, Mersin, Şanlıurfa şehirleri için lise, önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora mezunu adayları alacağı görülmektedir. Alınacak kontenjan ise 93 olarak belirtildi. Türk Telekom çalışmak isteyen adaylar için ilk müracaat edilen firmalar arasında yer almaktadır. Çalışma saatleri 07.30 - 17.00 olan firma personellerine aksamayacak şekilde ideal maaş vermekte, yemek kartları ve duruma göre yol ücretleri de karşılamaktadır. Eğer sizlerde Türk Telekom firmasondan çalışmak istiyorsanız hemen aşağıda ki linke tıklayarak öz geçmiş formunu gönderiniz.

//www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 20:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Esra dönmez
Esra dönmez - 5 yıl Önce

1985 doğumlu antalyalıyım halkla ilişkiler önlisans mezunuyum 5372305301 işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Murat Kocaer
Murat Kocaer - 5 yıl Önce

1972 Doğunluyum izmirde ikamet etmekteyim daha önce 15 yıl özel bir şirkette çalıştım şuan çalışmıyorum teşekkürler 0536 412 59 77

seçil Akkaya
seçil Akkaya - 5 yıl Önce

Ankarada kecioren Etlik de ikamet ediyorum. Aydınlıkevler Ticaret meslek lisesi mezunuyum. 0 507 484 44 99

Rüya yalçın
Rüya yalçın - 5 yıl Önce

Çalışmak istiyorum

berk akyol
berk akyol - 5 yıl Önce

tel 05435526236

Harun
Harun - 5 yıl Önce

Askerliğimi Isparta eğirdirde yaptım hatçı olarak çalıştım hat üzeri çalışmak isterim orta 2 terk ilgilenen olursa memnun olurum

berk akyol
berk akyol - 5 yıl Önce

bursada ikamet etmekteyim lise mezunuyum işe ihtiyacım var ilgilenirseniz memnun olurum

KADİR ÇATAK
KADİR ÇATAK - 5 yıl Önce

Öncelikle merhaba Ankarada ikamet ediyorum yaşım 23 ve lise mezunuyum sizinle çalışmak isterim 05073667503

Akın
Akın @KADİR ÇATAK - 5 yıl Önce

Lise mezunuyum acil işe ihtiyacım var 538 608 6253