Türk Kızılayı Personel Alımı İlanları Güncellendi

Türk Kızılayı kurumu resmi kariyer adresi aracılığı ile personel alımı ilanları yayınladı. Başvuru için alınacak kadrolar, başvuru bilgileri ve alınacak iller gibi detaylar nedir?

Türk Kızılayı Personel Alımı İlanları Güncellendi

Uzun yıllardır hizmetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı, resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar doğrultusunda personel alımı yapacağını açıkladı. Sizde kurumun bünyesine katılmak istiyorsanız haberimiz üzerinden verilen ilan bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Kızılay hakkında bilgi aktarmak gerekirse; 1877 yılında Osmanlı Hilal-i Ahmer Cemiyeti ismi ile faaliyetlerine devam eden kurum, kurulduğu günden bu yana bulunduğu alandaki hizmet ve faaliyetlerine devam etmektedir.

KIZILAY'IN ALIM YAPACAĞI KADROLAR NEDİR?

Türk Kızılayı resmi adresi adresinden verdiği ilanlar ile yazılım uzmanı, sistem ağ yönetimi uzmanı, BT planlama kurumsal mimari uzmanı, bt planlama bilgi güvenliği ve risk yönetim uzmanı, sap uygulama uzmanı, sap takım lideri teknik süreçler, tercüman Arapça, destek hizmetler sorumlusu, bt risk ve iç kontrol kıdemli uzmanı, risk ve iç kontrol müdürü gibi kadrolar için personel alımı yapacağını açıklamıştır.

KIZILAY HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPIYOR?

Türk Kızılayı hangi kadrolar için personel alacağını resmi kariyer adresi üzerinden paylaştı. Bu kapsamda Ankara, Hatay, Kilis, Kocaeli, Kilis, Bursa, Kayseri, İzmir, Gaziantep illeri için personel alımı gerçekleştirecektir. Peki Türk Kızılay kurumuna nasıl iş başvurusu yapılır?

TÜRK KIZILAYINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

Türk Kızılay şirketine iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar https://www.kariyer.net/firma-profil/turk-kizilay-4093-28976 resmi kariyer adresine giderek açık kadroları inceleyebilir ve iş başvuru aşamasına geçebilirsiniz. İş başvuru işlemleri için ise üye girişi yapmalı veya kayıt olarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 09:20
YORUM EKLE