Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Türkiye geneli farklı illere çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştiriyoruz.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı Yapıyor!

Sağlık konusunda önemli çalışmaları olan ve yatırımlarını gerçekleştirdiği gibi açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştiren Türk Kızılayı yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. Türk Kızılayı ilanları resmi internet sitesinde yer alan Türk Kızılayı kariyer iş ilanları, Türk Kızılayı kariyer bölümü aracılığı kamuoyuna duyurulmaktadır.

Türk Kızılayı tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında farklı pozisyonlar için Türkiye'nin bir çok iline personel alımı gerçekleştirecektir. Peki Türk Kızılayı hangi pozisyonlar için personel alınacak ve detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Kurum: Türk Kızılayı
Farklı Pozisyon Sayısı: 6
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYON

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirecektir. Peki alınacak pozisyonlar hangileridir?

Yemen Delegasyon Başkanı 
Gazze Delegasyon Başkanı 
Tercüman 
Sağlık Uzmanı 
Gençlik Çalışanı 
Monitoring and Evaluation Assistant (ME) 

BAŞVURULAR

Yukarıda Türk Kızılayının alım yapacağı kadrolar verilmiştir. Bu kadrolar için Türkiye'nin farklı illerine personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki adaylar Türk Kızılayının personel alımına nasıl başvuru yapabilir. Buna göre aşağıda başvuru linki verilmiştir. Bu linki takip edecek olan adaylar pozisyonları görebilir, nitelikleri öğrenebilir ve başvurularını gerçekleştirebilir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE