Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan çok sayıda memur ve personel alımı yapacak.

Türk Kızılayı KPSS Şartsız Memur Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Ülkemizin en önemli sağlık kuruluşları arasında yer almakta olan Türk Kızılayı aktif olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Açık pozisyonları için üniversite öğrencilerinden yararlanmakta olan Türk Kızılayı bünyesinde çok sayıda öğrenci gönüllü olarak istihdam etmektedir. Yine önemli pozisyonlar için de maaşlı personel ve memur alımları gerçekleştirilmektedir.

Türk Kızılayı memur ve personel alımı ilanları Kızılay'ın resmi internet sitesinde yer almakta olan başvuru, iş ilanları, Kızılay kariyer bölümü aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında Türk kızılay'ının KPSS şartı olmadan çok sayıda personel alımı gerçekleştirildiği görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

DETAYLAR

Alım Yapacak Kurum: Türk Kızılayı
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
İlan Edilen Farklı Pozisyon: 6

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Türk Kızılay'ı Ankara, İstanbul ve Afyonkarahisar illeri için 6 farklı pozisyon için memur ve personel alımı yapacağını ilan etmiştir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

Kadın Doğum Uzmanı
Procurement Specialist
Uluslararası İlişkiler Bölüm Müdürü
Endüstri Mühendisi 
Statistical-Data Analytics Specialist 
Sistemler Yönetimi İnsan Kaynakları Birim Yöneticisi 

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan 6 farklı pozisyon için Türk Kızılayı İstanbul, Ankara ve Afyonkarahisar illeri için memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. İlanlara müracaat etmek isteyenlerin aşağıda ki linki takip etmesi, aranacak şartlar hakkında bilgi sahibi olması ve başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

//basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx
DİĞER İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram DEMİR
Bayram DEMİR - 3 yıl Önce

BENİM KPSS PUANİM HESAPLANMADİ NASİL OLACAK BEN BAŞVURUDA BULUNAMAYACAK MİYİM.