Türk Kızılayı Ekim Ayı Personel Alımı İlanı Yayımlıyor! KPSS Şartı Yok

Kızılay Ekim ayı personel alımı ilanları yayımlıyor. Farklı alanlarda olmak üzere KPSS siz Personel alımı ilanları geldi. İşte Ekim Ayı Kızılay personel alım ilanları.

Türk Kızılayı Ekim Ayı Personel Alımı İlanı Yayımlıyor! KPSS Şartı Yok

Ekim ayının gelmesi ile birlikte Türk Kızılayı yeni personel alımı ilanları yayımlıyor. 30 Eylül 2020 tarihi itibari ile yayımlanmaya başlanan personel alımları için başvurular başladı. Bu kapsamda Kızılay bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için KPSS Siz Personel alımı yapacak be farklı kadrolarda yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizde Kızılay Personel Alımı hakkında detayları aktaracağız.

YENİ İLANLAR YAYIMLANDI! İŞTE KADROLAR:

  • İşe Alım Uzmanı (IK092020-4)
  • Organizasyonel Gelişim ve Ücret Yönetimi Uzmanı (IK092020-3)
  • İnsan Kaynakları İş Ortağı (IK092020-2)
  • Performans ve Yetenek Yönetimi Uzmanı (IK092020-1)
  • Doktor (Doktor 2018)
  • Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Doktor 2020)
  • Psikiyatrist (RSP112019)

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Ekim ayı içerisinde yayımlanmış olan Kızılay Personel alımı ilanlarına göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

Seyahat Engeli olmayan, İletişim ve Sunum Yeteni olan, İyi düzeyde MS Office programları bilgisi, Raporlama bilgisi ve deneyimi, B sınıfı sürücü belgesine sahip aktif araç kullanabilen, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Bazı kadrolara göre İyi derecede İngilizce dil bilgisi olmak. Gibi şartlar aranacak.

Ancak alım yapılacak kadrolara göre adaylardan farklı nitelikler aranacak.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK!

Kızılay personel alımı başvuruları sadece İnternet üzerinden yapılacak. Adaylar " basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx " adresi üzerinden üyelik bilgileri ile başvuru yapacaklardır. Ayrıca söz konusu alım kadroları için adaylar ilanların detaylarını inceleyebilecekler.

İşin Olsa ekibi tarafından hazırlana bu sayfa devamlı olarak güncellenecek olup Ekim ayı içerisinde tüm Kızılay personel alımı ilanlarını buradan inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER