Türk Kızılayı 14 Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı resmi İnternet sitesinin Kariyer bölümünde yayımladığı ilan' da 14 farklı pozisyonda eleman alımına kendisini açtı. Haberimizin detayında hangi pozisyonlarda, ne gibi şartlarla başvuru yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Türk Kızılayı 14 Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapacak

Türk kızılayı farklı şehir birimlerinde olmak üzere 14 farklı pozisyon için kendisini eleman alımına açtı. Başvuru yapacak adaylar aşağıdaki bilgiler doğrultusunda başvurularını gerçekleştirebilirler. Türk kızılayı tarafından eleman alımı yapılacak kadrolar ise şöyle;

Farklı eğitim seviyesine göre yayımlanan iş ilanlarına satın alma ve lojistik sorumlusu, mali işler asistanı, sağlık uzmanı, insan kaynakları iş ortağı, sosyal hizmet uzmanı, performans ve yetenek yönetimi uzmanı, kan bağışcısı kazanım personeli, bordro ve özlük işleri uzmanı, çalışan bağlılığı ve iç iletişim uzmanı, çalışan eğitim ve gelişim uzmanı, toplum merkezi yöneticisi, Organizasyonel gelişim ve ücret yönetimi uzmanı, SAP uygulama uzmanı, doktor meslekleri yer aldı.

KIZILAY' A BAŞVURU KOŞULLARI NELERDİR?

Her alanın kendisine göre eğitim seviyesi dışında ki genel şartlar TC Vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya iki yıl tecilli, görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık problemini bulunmaması, ekip çalışmasına uyum sağlamak, Yoğun iş temposuna uyum sağlamak ve seyahat engelinin bulunmaması şartlar arasında yerini alıyor.

Kızılay' da çalışabilmek için internet ortamında iş başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kızılay'ın resmi web sitesinden (basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx) iş ilanlarını görebilir, detayları okuyabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ - 2 yıl Önce

KİTLERE KADRPO SAYIN YETKİLİLER DUYUN SESİMİZİ SÖZ VERDİNİZ RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI NEDEN YAPMIYORSUNUZ ARTIK YAPIN