Türk Kızılay Mart Ayı Personel Alımları Devam Ediyor! En Az 5 Bin TL Maaş İle 24 Pozisyon

Türk Kızılayı bünyesine personel alımlarına devam ediyor. Son zamanlarda yayımlanan yeni ilanlar ile birlikte 24 farklı pozisyon için personel alınacak.

Türk Kızılay Mart Ayı Personel Alımları Devam  Ediyor! En Az 5 Bin TL Maaş İle 24 Pozisyon

Ülkemizde önemli bir noktada hizmet vermekte olan Kızılay bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere personel alımı yapmaya devam ediyor. Mart ayı içerisinde ve Şubat ayı içerisinde yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre 24 farklı iş pozisyonu için yüzlerce personel alınacak. Haberimizde sizlere kızılay personel alımı kadroları hakkında bilgiler ve başvuru şartlarını aktaracağız.

24 FARKLI POZİSYON İLE PERSONEL ALINACAK!

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kızılay personel aalımına başvuru yapacak adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrul olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Yapılacak personel alımı pozisyonu için özel şartlara sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Kızılay personel alımı başvuruları sadece İnternet ortamında yapılmaktadır. Adaylar başvurularını https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx adresi üzerinden üyelik bilgisi ile gerçekleştirmeleri gereklidir. Sadece başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

EN AZ 5 BİN TL MAAŞ!

Türk Kızılayı personel alımı pozisyonları için oldukça yüksek maaş olanağı vardır. Bu kapsamda alım yapılacak pozisyonlara bakıldığında en az maaş seviyesi 5 bin TL diyebiliriz.

YENİ ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK!

Kızılay her hafta nereydese ilan yayımlıyor. Ancak mart ayı içerisinde yayımlanan ilanlara bakacak olursak, Tercüman, Ruh Sağlığı Hemşiresi, Finanas asistanı, Kalite Güvence uzmanı, Kalite İzleme Uzmanı, Endüstri Mühendisi ve Humanitarian Aid Project Specialist pozisyonlarında alım yapılacağını görüyoruz.

Kızılay bu kapsamda yeni ihtiyaç doğrultusunda ilan yayımlıyor. Mart ayında yeni alım ilanları gelebilir ve Nisan ayındada yayımlanmaya devam edecektir.

DİĞER PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan fındık
Hasan fındık - 1 yıl Önce

Ben ne olursa iş yapalım ben işitme engelli kabul ediyorsa geldim 05452566085 Karaman